adcov.com

Diety, które pracują dla większości ludzi

Diety, które pracują dla większości ludzi


Kluczem do przyjęcia diety, który działa nie jest spojrzenie na nowego schematu jako diety. Spójrz na to jak zmiana stylu życia. Zmieniając sposób jedzenia, można zapewnić sobie energię i odpowiednie odżywianie, podziwiając podstawowych produktów, które kochasz. Użyj swoich faworytów, takich jak ser, oszczędnie i cieszyć się smakiem bez nadmiernej ilości kalorii. Skoncentrować się na tworzeniu diety, która składa się z warzyw, chudego białka, owoce i produkty pełnoziarniste.

Zacznij powoli

Drastyczne zmiany w diecie mogą sabotować swoje wysiłki. Powoli wprowadzać nowe pokarmy do tradycyjnych receptur rodzinnych. Dodaj papryka, cebula, brokuły, czosnek lub pomidory do swoich ulubionych dań, aby dodać smaku przy jednoczesnym zwiększeniu wartości odżywczych. Dodaj świeże owoce do zbóż lub ulubionego jogurtu na zdrowsze śniadanie lub przekąski.

Kontrola części

Obniżyć wielkości porcji. Zwrócić uwagę i przestać jeść, gdy są pełne, ale zanim są wypchane. Wypić szklankę lub dwie wody z każdego posiłku i zobaczyć swoje porcje rosną mniejsze przy niewielkim wysiłku. Możesz być przyzwyczajeni do czyszczenia płyty, tak że nie marnują jedzenie, ale spróbuj umieścić mniej jedzenia na talerzu, aby można było wykonać to zadanie bez przejadania.

Pobłażać

Nie ciąć swoje ulubione potrawy, a nawet żywności śmieci, całkowicie z diety. Jeść je z umiarem. Na przykład, jeśli kochasz ciasteczka czekoladowe, jeden plik cookie, po kolacji w piątki. Powinniśmy być w stanie skosztować potraw, które kochasz, ale jeść mniej. Nie jedz żywności śmieci jako suplementy posiłków. Zamiast zjeść pożywny posiłek, a następnie mają mały deser potem. Jednak, spróbuj ograniczyć pokarmy, które mają nadmierne ilości soli i cukru z codziennej konsumpcji żywności.

Uproszczenie

Najbardziej zdrowe posiłki są często najbardziej proste. Stworzyć posiłki, które są bogate w warzywa i chude białko i uboga w węglowodany. Nie należy jednak całkowicie wyciąć węglowodanów, jak całe ziarna, fasola, owoce i warzywa mogą zapewnić korzystne węglowodany, które mogą być łatwo w podziale na energię. Użyj więcej świeżych warzyw i fasoli w swoich receptur, jak te produkty może dostarczyć cennego białka bez szkodliwej zawartości tłuszczu. Trzymaj się z dala od produktów spożywczych, które zawierają nasycone i tłuszcze trans, ponieważ są one przetwarzane i zapewniają bardzo niewielką wartość odżywczą.

Planować

To nie jest trudne, aby postawić się w sytuacji, w której są głodni i mają mało czasu lub wyboru, ale do jedzenia niezdrowej żywności. Nie czekaj, aż nie mogę znieść tego dłużej jeść. Zaplanuj swoje posiłki z wyprzedzeniem. Jeśli wybierasz się do pracy rano, spakować obiad nocy tak, że można jeść zdrowo i nadal jeść, gdy jesteś głodny.