adcov.com

Diety konkurencji dla kobiet

W październiku 2004 roku NBC wyemitowała pierwszy odcinek The Biggest Loser i wziął amerykański publicznego wglądu przez burzę. Zawodnicy rywalizowali stracić największą ilość masy, choć później warunki były zmieniane i zaskarżone rywalizowały stracić największy procent masy, a nie ilość kilogramów. Od pokazu konkurencji początku diety stały się popularne na całym świecie. Czy nagrody za pieniądze lub tylko chwała, konkurencja przyczyniają odchudzania.

Dostępność

Nie brakuje w diecie konkurencji dostępnych dla kobiet. W rzeczywistości, istnieje wiele internetowych klubów utrata masy ciała, które wykorzystują jako podstawowy konkurencji motywacją. Dla niektórych kobiet, konkurs internetowy oparty może być dość skuteczna, o czym świadczy program o nazwie Shape Up Rhode Island 2007 roku ponad 4.000 mieszkańców Rhode Island zapłacił 15 dolarów opłaty rejestracyjnej do udziału (wielu pracodawców uiszczenia opłaty dla rejestrujących) i po programie 12 tygodni była kompletna, Miriam Hospital i Brown University przeanalizował wyniki. Odkryli oni, że liczba osób, które rozpoczął konkurencji jako otyłe spadła o 9 procent od zakończenia programu.

Chociaż program oparty Internet może pracować dla niektórych kobiet, inni mogą potrzebować osobiste relacje ze swoimi konkurentami, aby utrzymać motywację. Jeśli jest to prawdą dla ciebie, może warto rozważyć organizuje konkurs odchudzania wśród kobiet w miejscu pracy. Przekonać pracodawcę do sponsorowania imprezy będzie łatwiejsze, jeśli zwrócić uwagę na nieodłączne korzyści biznesowe zdrowych pracowników: większa wydajność i mniej chory czas. Firmowe Centrum League (CFL), firma, która organizuje i ułatwia w miejscu pracy w oparciu zawody sprawnościowe, sugeruje, że można określić wytyczne z góry. CFL mówi, że trzeba wiedzieć, datę rozpoczęcia, jak długo chcesz Konkurs trwać i jakie zespoły (jeśli są zespoły), a kto kapitanowie są. Warto również, aby zdecydować, gdzie i kiedy będziesz robić ważenie i zważeniu i co będzie nagrodą dla zwycięzcy. Wreszcie, będziemy chcieli, aby zdecydować, czy masz zamiar walczyć o największej liczbie funtów utraconych lub największy procent wagi utraconego.

Przestroga

Słowo ostrzeżenia, choć nazywa się na przed rozpoczęciem diety konkurencji. Konkurs jest doskonałym motywatorem, może zbyt wielki, jeśli zdrowie i bezpieczeństwo są odrzuceni ze względu na wygraną. W dniu 24 listopada 2009 Edward Wyatt z New York Times doniósł, że na kilka zawodnicy The Biggest Loser uciekają się do obrad w celu odwodnienia szybko schudnąć. Lekarze zalecają, aby ograniczyć się do utraty 2 funty tygodniowo, podczas gdy największy zawodnicy Loser czasami tracąc 15. Pace siebie i skupić się na kondycji i zdrowe jedzenie.