adcov.com

Diety dla młodzieży aktywny w Sport

Diety dla młodzieży aktywny w Sport


Diety dla nastolatków aktywnych w sporcie powinny w dużym stopniu polegają na zdrowej żywności, które mogą pomóc utrzymać energię. Każdy nastolatek jest inny i odżywcze mogą się różnić ze względu na metabolizm nastolatka, jakiekolwiek dolegliwości i jak aktywny jest w sporcie. Według Teens Zdrowia z Nemours, aktywne nastolatki potrzebują między 2000 i 5000 kalorii dziennie. Przed regulacją dietę nastolatka skonsultować się z lekarzem.

Ciecze

Nastolatków aktywnych sportowo potrzebują wody. Bez wystarczającej ilości wody, nastolatki mogą odwodnić szybko, zwłaszcza jeśli są one zaangażowane w sport. Gdy sportowcy pocą, tracą wodę, więc zanim mają nastolatek wodę do picia, w trakcie i po praktykach, gry lub treningu. Nastolatki powinny pić co 15 do 20 minut w czasie działalności, nawet jeśli nie czujesz pragnienia.

Według Rady w sprawie Fizycznej i Sportu prezydenta, czy nastolatek jest aktywny przez ponad 90 minut pić sport może być korzystne. Napoje sportowe przywrócenia elektrolity, które mogły zostać utracone z poceniem. Napoje te zawierają również węglowodany, które może zastąpić energię, która została utracona podczas treningu.

Węglowodany

Węglowodany równa energii i nastolatki potrzebują wystarczająco dużo energii, aby wziąć udział w zajęciach sportowych. Według Rady Prezydenta, węglowodany powinny stanowić więcej niż połowę swoich codziennych kalorii. Można znaleźć zdrowe węglowodany w owoce, warzywa i ziarna. Skoncentruj się na spożywanie produktów pełnoziarnistych, takich jak płatki owsiane, brązowy ryż i pełnoziarniste pieczywo. Całe ziarna zapewnienia zdrowego ilość włókien wraz z węglowodanów. Włókno nie jest zwykle w przetworzonych węglowodanów, takich jak białe pieczywo i cukier ciężki przedmiotów, takich jak batony.

Żelaza, wapnia i witamin

Nastolatki, które są aktywne w sporcie trzeba więcej żelaza, niż te, które nie uczestniczy w sporcie. To dlatego, że żelazo pomaga w dostarczaniu tlenu, że aktywne mięśnie potrzebują. Niski poziom żelaza może powodować sportowiec szybciej męczyć, bo nie mają wytrzymałość ona potrzebuje do poziomu jej działalności. Zielone warzywa liściaste, chude czerwone mięso i wzbogacane zboża będzie wszystko podać nastolatka z żelaza potrzebuje.

Czy nastolatki uczestniczą w zajęciach sportowych, czy też nie, muszą one wystarczającej ilości wapnia, aby wspierać ich rosnących kości. Silniejsze kości, rzadziej nastolatka mogą wystąpić złamania stres lub złamać. Produkty mleczne, takie jak mleko, jogurt i ser może pomóc nastolatek dostać wystarczającej ilości wapnia.

Jeśli twój nastolatek jest zrównoważonej diety, że nie trzeba się martwić o wystarczającej ilości witamin. Jednakże, jeśli jest ona aktywna i wegetariańskie, może ona musiała wziąć multiwitaminowy lub mineralną pigułkę do wyrównania składników odżywczych, które mogą być brakuje w jej diecie.

Białko

Niektóre aktywne nastolatki potrzebują więcej białka niż te, które są mniej aktywne, ale większość się nacieszyć z regularnej diety. Skupić się na takich źródeł białka jaja, drób, orzechy i chude mięso. Zbyt dużo białka może powodować odwodnienie, problemy z nerkami i utratę wapnia. Według Rady Prezydenta, jeśli wziąć w dodatkowym białkiem, to albo będzie się zaczerwieniona z ciała lub być przechowywane w tłuszczu. Rozwój mięśni jest wynikiem, jak trudno jest, szkolenia kalorii i genów, a nie ile białka jest podjętej.

Na Game Day

Według Teens Zdrowia z Nemours, nastolatki powinny zjeść posiłek bogaty w węglowodany i białka dwie do czterech godzin przed meczem lub aktywnego zdarzenia. Przykładem może być spaghetti i sos pomidorowy. Zużywają jedną przekąskę do dwóch godzin przed meczem. Zjeść coś w marchwi i krakersy.