adcov.com

Diety dla mężczyzn, które działają

Chociaż każdej diety, który utrzymuje codzienne kalorii poniżej poziomu utrzymania będą pracować do utraty wagi, jest również prawdą, że wszystkie diety nie są sobie równe. Prawidłowa dieta pozwala na indywidualne nie tylko schudnąć, a na planie, ale także zapewni mu narzędzi do utrzymania, że ​​utrata masy ciała w dłuższym okresie. Tak więc, fad diety, które nic nie robić, ale określają niezwykle restrykcyjną listę dopuszczalnych żywności nigdy nie doprowadzi do tego długoterminowego przeprogramowania. Wybierz zdrowej diety jak ty to żona: Wybierz system można żyć wiecznie.

Definiowanie zdrowej diety

Zdrowa dieta, która działa nie jest niczym więcej niż system odżywiania, który uczy się nowych zachowań indywidualnych dietozależnych i pozwala mu dostosować spożycie górę lub w dół w zależności od swoich celów w czasie. Poprzez przeciwdziałanie główny złych wyborów żywności w ogóle, a nie czasowy problem kalorii w porównaniu z kalorii, prawda zdrowa dieta jest towarzyszką życia, która pozwala nam na zawsze unik kwestii kontroli wagi.

7 Zasady diety

Jeden niezwykle skuteczna dieta dla mężczyzn, który spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania jest Dieta 7 Zasady zaprojektowany przez dr John Berardi. Dr Berardi współpracuje z szerokim gronem osób, w tym wielu profesjonalnych sportowców, więc rozumie potrzeby ludzi, którzy chcą stracić tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej i patrząc w ich mocy. On skompilowany z 7 zasad z tych celów w umyśle, a program był tak skuteczny, że umieszczone wszystkich swoich klientów na "zasadach." Teraz wielu z jego klientów osiągnięcia idealnego ciała poprzez wykonując 7 Regulaminu.

W 7 Zasady są następujące:

Spożywaj małe posiłki co dwie do trzech godzin, w sumie od pięciu do ośmiu posiłków dziennie - ledwie diecie głodowej. Spożywać chude białko w każdym posiłku: mięso, jaja, ryby i kurczaka. Spożywać owoce i warzywa do każdego posiłku. Tylko spożywać węglowodany z owoców i warzyw. To ograniczone podejście węglowodanów zapewnia jakość odchudzania. Zużywają co najmniej 25 procent swojego dziennego zapotrzebowania na kalorie z tłuszczów, takich jak tłuszcze zwierzęce, naturalnych tłuszczów w żywności, takich jak awokado i kokosów, ryb i olejów (z oliwek, lnu i). Memory Stick, aby w miarę możliwości wody i zielonej herbaty: spożywać tylko napoje zero kalorii. Spożywać tylko stałych posiłków; ciecz nie odżywianie.

Chociaż może to być drastyczna zmiana od aktualnej procedury, należy pamiętać, że to był twój obecny rutyna, która skłoniła potrzebę diety. Po 7 Zasady cały rok może cię tam, gdzie chcesz być.

Dieta paleo

Inną możliwą strategią diety dla mężczyzn po Paleo Diet, zaprojektowane przez dr Ben Balzer. Dr Balzer jest lekarz rodzinny, a przez jego badań zauważył, że wiele problemów zdrowotnych wynika z obfitości zużycia ziarna. Jak ziarna są trujące dla ludzi w ich naturalnym stanie, dieta dr Balzer za działa na teorii, że ograniczenie ziarna i przylegającą do bardziej prymitywnej konstrukcji diety pozwoli jeden obejścia zarówno kontrolę masy ciała i problemy zdrowotne wynikające z niego.

Śledzić Paleo Diet, całkowicie wyeliminować spożycie zbóż, fasoli, ziemniaków, nabiału, cukru i dodatkiem soli. Zamiast zużywać tylko rzeczy, które nasi przodkowie paleolitu by mieć dostęp do takich jak mięso, kurczaka, ryby, jajka, owoce, warzywa, orzechy i jagody. Poprzez powrót do diety "myśliwy / zbieraczy" mentalności, twoje ciało będzie rzucić wszystkie te nadmiaru kilogramów wniesionych przez całe życie spożywania przetworzonej żywności.

Rozważania

Sukces pozostawia ślad i znaleźć diety sukces należy modelować zachowanie jedzenia po tych osób, którzy osiągnęli prawdziwe zdrowie. Chociaż prawdą jest, że wiele osób może spożywać "nowoczesny" przetworzone-dietę bez poniesienia nadmiernych negatywnych skutków, jesteś tu w poszukiwaniu diety i wyraźnie nie jesteś jednym z tych ludzi. Więc zrozumieć i zaakceptować, że dramatyczne przeprogramowanie swoich nawyków żywieniowych jest w celu osiągnięcia swoich celów, i być przygotowany do ciężkiej pracy w przezwyciężaniu własnych pragnień psychologiczne dla niezdrowych pokarmów. Tylko wtedy można przerwać cykl jo-jo, które nękają większość osób.