adcov.com

Diety Detox wegańskie

Diety Detox wegańskie


W lecie 2008 roku, Oprah Winfrey poszedł vegan przez 21 dni. Będzie tymczasowo wegańskie nie szalona moda; Celem tej diety było detoksykacji jej systemu, dać jej ciało odpocząć od substancji chemicznych i innych dodatków, paskudne, a może stracić kilka kilogramów w procesie. W przeciwieństwie postami soku lub bał Master Cleanse (nic ale sok z cytryny, syropu klonowego i pieprzu cayenne), detox dieta wegańska jest łagodny do systemu i nie wyśle ​​cię do wstrząsu. Jesteś jeszcze jedzenie, trawienie i wydalanie jedzenie - jedyną różnicą jest to, że to wszystko jest dla ciebie dobre.

Lokal

Detox diety nie jest metoda utraty wagi; W rzeczywistości detoksykacji schudnąć mogą być niebezpieczne. Przesłanką Detoxing jest, że organizm gromadzi toksyny, chemikalia i inne związki trujące w ciągu swojego życia, zwłaszcza jeśli jesteś niezdrowe wybredny. Detoksykacji, lub wyeliminowanie niezdrowej żywności z diety, daje organizmowi szansę oczyścić się, pozbyć się toksyn, i odświeżyć swoje systemy.

Vegan jedzenie

Będzie wegańskie, nawet przez tydzień, to jeden z najmniej radykalnych form Detoxing. Wystarczy wyciąć wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego z diety: mięso, ryby, jajka, nabiał oraz miód. Będziesz jeść dużo owoców i warzyw, wraz z pełnego ziarna, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Niektóre diety wegańskiej detox może wymagać tylko żywności ekologicznej, a niektóre są "surowe", co oznacza, że ​​nie wszystko, co zostało ugotowane zjeść. Dla najlepszego detoksykacji, będziemy chcieli, aby wyeliminować cukru, kofeiny, alkoholu, tytoniu i narkotyków z diety.

Korzyści

Z tym wszystkim zdrowa żywność coursing przez system, twój organizm dostanie przerwę od przetwarzania niebezpiecznych, trudnych do wymówienia chemikaliami. To daje mu szansę, aby wyeliminować toksyny z systemów wewnętrznych. Ponieważ będziesz jeść tyle owoców i warzyw, spożycie przeciwutleniacz wzrośnie, który pomaga organizmowi zwalczać szkodliwe wolne rodniki. I włókna w owoce i warzywa aids trawienia i czyści jelita grubego. Możesz stracić kilka kilogramów (chociaż, że nie o to chodzi) i doświadczenie wzrosła energii.

Ostrzeżenie

Wycofanie jest domniemanych w koncepcji Detoxing, więc trzymać go, nawet jeśli kilka pierwszych dni są straszne. Twoje ciało będzie pragnąć wysokiej zawartości tłuszczu, przetworzonej żywności, cukru i kofeiny, ponieważ to, co jest używane do. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo składników odżywczych, biorąc multiwitaminowy, ponieważ łatwo jest przeoczyć pewnych witamin i minerałów w diecie wegańskiej.

Woda

Jednym z najważniejszych elementów każdej diety detoksykacji jest woda. Należy pić osiem do 10 szklanek dziennie, aby wypłukać toksyny w systemie i był nawodniony. Ponieważ prawdopodobnie będziesz jeść więcej błonnika niż zwykle (dzięki tych wszystkich dodatkowych owoców i warzyw), ważne jest, aby utrzymać przepływ wody, aby uniknąć zaparć. Spróbuj wyciskania cytryny lub limonki do swojej wody, aby nadać jej dodatkowy rzut (impuls C i witaminy).