adcov.com

Dieta zwapnienie serca Reverse

Układu krążenia zwapnienie lub nagromadzenie blaszek wapnia w tętnicach serca, zawiera zwiększone ryzyko zawału serca lub udaru mózgu. Bity z tablicy można zerwać i być realizowane przez krwiobieg do krytycznych momentach w ciele i mózgu, powodując poważne choroby i śmierć. Wiele czynników może powodować zwapnienie, w tym brak ruchu, o wysokiej zawartości tłuszczu wysokiej cukru dieta, otyłość i niskim spożyciem witaminy K. Aby zmniejszyć ryzyko dalszego zwapnienia, lekarze na ogół zalecane leczenie leki zmniejszające poziom cholesterolu, diety, ćwiczenia i inne zmiany w stylu życia.

"Złego" cholesterolu

Wysokie poziomy lipopropid niskiej gęstości (LDL), lub "złego cholesterolu" jest głównym wskaźnikiem potencjalnych problemów i jest połączone, oraz choroby nerek z zwapnienie naczyń krwionośnych serca. LDL może przenikać ściany naczyń krwionośnych i tworzenie komórek piankowych. Te komórki pianki tworzą rdzeń osadów zwapnienia blaszek. Lipopropid wysokiej gęstości (HDL), lub "dobre" cholesterol, zapobiega wapnienia przenoszenia cholesterolu od tętnic do wątroby w celu przetworzenia. Obniżenie poziomu cholesterolu LDL jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów zapobiegania tworzeniu się płytek zwapnienia naczyń krwionośnych.

Steroli roślinnych

Lek jest ważnym graczem w redukcji stężenia cholesterolu LDL, ale zmiany w diecie i suplementy mogą również pomóc w tym procesie. Sterole roślinne zapobiec zwapnienia w sercu. Sterole obecne w produktach roślinnych, takich jak orzechy, kukurydzy, ryżu i olejów roślinnych, tłuszczów są tak podobne do cholesterolu, które blokują wchłanianie cholesterolu w jelitach. Obniżenie absorpcji cholesterolu zmusza do ściągania wątroby cholesterolu LDL z krwi i dalej obniża poziom cholesterolu LDL we krwi. American Heart Association zaleca jedzenie ryb co tydzień lub biorąc suplementów oleju rybnego jako część diety w celu zmniejszenia stężenia LDL i trójglicerydów oraz w celu zapobiegania chorobom serca i udaru mózgu.

Dieta i Odżywianie

Flawonoidy i tokotrienole również zmniejszyć poziom LDL i całkowitego cholesterolu. Te korzystne substancje znajdują się w świeże owoce, warzywa, herbaty i czerwonego wina i działać jako przeciwutleniaczy w organizmie. Tokotrienole występują w niektórych olejach roślinnych, takich jak rzepak, kukurydza i oliwy z oliwek, a także kiełki pszenicy, jęczmienia, Saw Palmetto, i niektórych rodzajów orzechów i ziaren. Tokotrienol jest wariant witaminy E, lecz nie wyłącznie witamina wspomagać dobre poziomy cholesterolu i obniżenie cholesterolu LDL. Witaminy, takie jak C, witaminy B6, witaminy B12, witaminy K, niacynę, kwas foliowy i minerały, takie jak selen i magnezu są również zaleca się dietę LDL-redukującego. Budowę białka i aminokwasy pozyskiwane z suplementów antyoksydacyjnych głóg, soi, nasion winogron, czosnku i związane były z obniżony poziom LDL we krwi i trigylcerides. Wybór diety o niskiej zawartości tłuszczów i cholesterolu, a bogata w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste może przejść długą drogę w kierunku pomaga zatrzymać zwapnienia tętnic. Kobiet w średnim wieku, którzy piją kawę Wykazano również, że w National Institutes of Health badania finansowane mają niższe czynników ryzyka zwapnienia naczyń krwionośnych, choroby serca i udaru mózgu.

Styl życia

Czynniki stylu życia są również ważne, aby zmniejszyć ryzyko zwapnienia tętnic. Ćwicz regularnie, rzucić palenie, zmniejszyć wysokie ciśnienie krwi, uzyskać odpowiednie ilości odpoczynku, zmniejszyć stres, kontroli wagi i utrzymania kontaktów społecznych, wraz z odpowiednią dietą i lekami, do budowania zdrowego układu naczyniowego.