adcov.com

Dieta Zone na hipoglikemię

Zgodnie z Mayo Clinic, hipoglikemia powoduje, poziom cukru we krwi w organizmie, aby spaść zbyt nisko. To może powodować wiele objawów, w tym zaburzeniami widzenia, zmęczenie, zawroty głowy i, w skrajnych przypadkach, śpiączka. Hypoglycemia.com zaleca spożywanie zdrowych węglowodanów w ciągu dnia, w celu zwalczania hipoglikemii, a węglowodany stanowią główne źródło organizmu cukru we krwi. Strefa Det, zdrowe odżywianie styl, może również pomóc złagodzić objawy hipoglikemii dzięki koncentrowaniu się na węglowodany składniki odżywcze.

Dieta Zone

Śledź na Zone Diet --- dietę składającą się z 2/3 owoców i warzyw, 1/3 chudego białka i malutkiej części tłuszczów nienasyconych --- zmniejszenie częstotliwości i nasilenia hipoglikemii. Przechowywać każdy posiłek pożywny w wyżej wymienionym stosunku. Pozwoli to zminimalizować ilość "pożerające liczby" należy wykonać, łagodzeniu objawów liczenia kalorii lub obliczenia, ile gramów węglowodanów potrzebne przez cały dzień. Jedz jakości źródeł chudego białka, takie jak owoce morza, kurczak, indyk i mięso o niskiej zawartości tłuszczu, a także źródła jakościowe tłuszczów nienasyconych, takich jak orzechy, nasiona i oleje, takie jak oliwa, ryby, awokado i kokosa. Unikaj innych rodzajów żywności, w tym alkohol, słodycze, cukry, smażonych potraw, przetworzonej żywności i mąki, a po Zone Diet. Zużywają małe, częste posiłki w ciągu dnia (co dwa do trzech godzin), zgodnie z opisanymi powyżej wskaźników użyć do ograniczenia Zone Diet hipoglikemii.

Dieta Zone i Hipoglikemia

Rozumiem, że po Zone Diet pomoże ograniczyć hipoglikemii poprzez dostarczanie organizmowi stałej i stabilnej podaży cukru we krwi przez cały dzień, zapobiegając swoje rezerwy glukozy we krwi od zawsze spada do niebezpiecznie niskiego poziomu. Ponadto, Mayo Clinic, Hypoglycemia.org i Medline Plus wszystko polecam małe posiłki zawierające dużo węglowodanów złożonych (owoców i warzyw), aby powstrzymać objawy hipoglikemii.