adcov.com

Dieta wegańska dla Fat Loss

Dieta wegańska dla Fat Loss


Jeśli jesteś zainteresowany jest dobry dla zwierząt i utraty wagi, a następnie weganinem, tłuszczu krach dieta jest dobrą rzeczą dla ciebie. Przy ścisłym przestrzeganiu, była modelka Kim Barnouin twierdzi, że będziesz chudy w żadnym momencie. Natomiast funtów może zsunąć, możesz być w na pełny makijaż ciała. Weganizm to nie tylko dieta; to styl życia.

Podstawy

Weganie unikać wszelkich pokarmów wytwarzanych z użyciem zwierząt lub produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Obejmuje to mięso, ryby, drób, jaja, miód, przetwory mleczne, żelatyna i serwatkę. To nawet wykracza poza jedzeniem. Weganie również unikać futra, skóry, jedwabiu, a nawet wosk pszczeli. Weganie wziąć przyczynę zatrzymania okrucieństwo wobec zwierząt poważnie.

Żywność Staples

Obejmują te podstawowe składniki w dowolnej diety wegańskiej: dużo warzyw organicznych, trochę owoców i "umiarkowany" na minimalne ilości zdrowych tłuszczów znaleźć w awokado, orzechów, nasion lnu, olej słonecznikowy i oliwa z oliwek. Warzywa są oczywistym wyborem; mogą wypełnić cię, nie dodając wiele kalorii. Owoce zapewniają przypływ słodkie, że jest nierafinowany i naturalne, a także włókna, które potrzebuje Twój organizm. Zdrowe tłuszcze powinny być spożywane z umiarem nieco więcej, w zależności od tego, jak organizm reaguje i jak bardzo potrzebuje.

Węglowodany

Jedzenie nieprzetworzone, złożone węglowodany pobudza organizm. Kanadyjski autor i trener odchudzania Craig Ballantyne wyjaśnia: "Mam moje węglowodanów z życia żywności, które są bogate w niezbędne witaminy, minerały, błonnik i enzymy." Ale być świadomi rodzajów węglowodanów jesz podczas próby, aby stracić tłuszcz.

Warzywa Rodzina Magazyn autor Shayla Roberts sugeruje dietę wegańską MacDougall program, który zaleca nieprzetworzone ziarna i mąki lub rafinowany, produkty sojowe. Chociaż generalnie dozwolone w wegański styl życia, nie są one zatwierdzone źródła dla utraty wagi na planie MacDougall'a dla wegan.

Białko

Próbuje wysoką białka, niskowęglowodanowa masa wegańskie Plan strata może spaść funtów szybko, ale to nie może być tak trwały. Plan ten obejmuje produkty sojowe, seitan i fałszywych produktów mięsnych. Jednak faux produkty mięsne są bardzo przetworzone. Kłucie z naturalnych całej żywności wymienionych powyżej będzie nie tylko pozwala zrzucić kilka kilogramów, ale prawdopodobnie będziesz czuć się lepiej w procesie, zbyt.