adcov.com

Dieta Slow Down

Spowolnić Dieta, stworzony przez Marc Dawida, skupia się na miłej jedzenia, jak sama nazwa wskazuje. David, który ma własną praktykę poradnictwo żywieniowe i stopień magistra psychologii jedzenia, uważa to podejście wzmacnia funkcje metaboliczne.

Identyfikacja

W przeciwieństwie do wielu diet, spowolnić Dieta skupia się na prostych wypróbowanych formule jeść mniej i wykonywania. Zgodnie z Mayo Clinic, jest to jedyny skuteczny sposób, aby osiągnąć zmniejszenie masy ciała. David twierdzi, że jego dieta nie tylko odżywia ciało, ale umysł i duszę, jak również.

Funkcja

Spowolnić Dieta jest oparta na zasadzie jeść powoli i cieszyć się każdy posiłek, który twierdzi David doprowadzi do udanego odchudzania. W swojej książce, o nazwie po diecie, on prowadzi czytelników do zbadania ich indywidualnego połączenia z jedzeniem i pomaga im w wymianie starych przyzwyczajeń z nowym, zdrowsze podejście do jedzenia.

Cechy

Książka skupia się na planie ośmiu tygodni, w których czytelnicy zbadania co Dawid nazywa się "ośmiu uniwersalnych metabolizmem." Są świadomości, relaks, jakość, przyjemność, myśl, historię, rytm i święte. Chociaż człowiek musi przeczytać książkę zbadać dietę w głębi, jego prosty komunikat koncentruje się na unikaniu innych czynności podczas jedzenia, spowolnienie i cieszyć każdego posiłku.