adcov.com

Dieta Pomocy testosteronu wstrzykiwań

Według artykułu z cyfrowego Urologii Urzędowym, terapia zastępcza testosteronem jest dość powszechne procedura stosowana w celu uzupełnienia produkcji testosteronu z osób, które są w inny sposób, na przykład niedobór mężczyzn, którzy utracili jeden lub oba jądra do raka. Jeśli w trakcie przyjmowania testosteronu terapii zastępczej, będziemy chcieli, aby przestrzegać ogólnie zdrową dietę, aby kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Według dr Józef Żmuda, wysokiej tłuszczu spowoduje aromatyzacji - przemiany testosteronu w estrogen, zaostrzając problemy.

Dieta wtryskowa testosteronu

Spożywać dietę, która zawiera naturalne pokarmy, umiarkowany poziom węglowodanów i odpowiednią ilość zdrowych tłuszczów nienasyconych, aby pomóc kontrolować talii podczas terapii testosteronem, minimalizując szanse, że wstrzykuje testosteron zostanie przekształcony niechcianych estrogenów przez organizmu zapasów tłuszczu . Najprostszym sposobem osiągnięcia tego celu jest jeść dietę, która jest względnie zrównoważony, podobnie jak podejście proponowane przez Zone Diet. Kluczowym punktem tego podejścia jest uzyskanie wszystkich żywieniu z naturalnych źródeł żywności - oznacza to, pomijając na przetworzonej żywności i mięsa, "ciasny" żywności, smażone rzeczy, cukrów, alkoholu i innych kalorii śmieci. Twoje źródła białka powinno być chude mięso, takie jak owoce morza, drobiu i wołowiny o niskiej zawartości tłuszczu; Twoje źródła węglowodanów powinno pochodzić ze świeżych owoców i warzyw; i powinieneś dostać większość spożycie tłuszczów z tłuszczów nienasyconych, takich jak orzechy, nasiona i oleje.

Przykładowe posiłki

Śniadanie na diecie, aby pomóc z zastrzyków testosteronu może składać się z trzech lub czterech jaj gotowanych na zamówienie, kiełbasa z indyka i sałatka owocowa lub miski lub świeże jagody. Obiad może składać się z kanapki z indyka (nie z przetworzonego mięsa na obiad) na pieczywo pełnoziarniste, serem, sałatą, pomidorem i odrobiną majonezu, wraz z kilkoma migdałów i kawałek lub dwa z owoców. Kolacja na planie może składać się z stek z grilla serwowane ze słodkim ziemniakiem i miskę świeżych brokułów z oliwą z oliwek i sosem balsamicznym. Zastanów przekąski na orzechy, owoce, sery i innych zdrowych produktów w ciągu dnia, aby utrzymać spalanie metabolizm, pomaga rzucić dodatkowych kilogramów i jak najlepiej wykorzystać swoje zastrzyków testosteronu.