adcov.com

Dieta oczyszczająca Seven Day Drink

Kolejna fala diety szał już na nas: czyszczenie / detox dietę płynną. Te programy dieta może trwać tak długo, jak siedem dni są zakotwiczone na płynnej diecie tylko. Stały pokarm jest stopniowo eliminowane więc organizm jest już wolny do przeprowadzenia naprawy komórek i oczyścić narządy jednocześnie nie koncentrując się na trawienie dużych ilości żywności.

Mistrz Oczyścić Dieta

Master Cleanse jest najbardziej popularną formą płynnych diet czyszczących. Jest on używany przez gwiazdy takie jak Beyonce, który zabrał go stracić 25 funtów za rolę w "Dream Girls". Dieta ma trzy fazy.

Łatwość w: żołądek jest przygotowany na mniej żywności. Te nieuniknione napady głodu są lepiej zarządzane w tej fazie. Wyeliminuj wszystkie przetworzonej żywności i mięsa z diety dnia 1. Po tym etapie, pokarmy stałe zastępuje owoców, warzyw, buliony i soków. Należy wykonać następujące czynności w ciągu trzech dni.

Lemoniada Dieta: mieszanka organicznego soku z cytryny. Klasy B syropu klonowego i pieprzu cayenne organiczna jest do lemoniady napoju. Przez następne cztery dni diety, lemoniada będzie zamiennik posiłku wraz z herbat organicznych i wody destylowanej.

Łatwość Z: To jest odwrotnością łatwość w fazie. Soki owocowe i warzywne, wraz z brzeczek powoli ponownie wprowadzona do ciała. Świeże owoce i sałatki są spożywane, aż znów regularna dieta jest przystosowany.

7 Dzień Owoców i Warzyw Juice Cleanse

Wyrwać się z sokowirówki na tej diecie. Codziennie inna mieszanka soku miesza się oczyścić, umocnić i detoksykacji głównych narządów w organizmie. Każda mikstura sok jest ograniczona, aby pomóc oczyścić i detoksykacji swoje organy. Oto próbka tej diecie od free-fad.diets.com

Dzień 1: jabłko + sok z selera detoksykacji.
Dzień 2: Sok ananasowy, aby oczyścić w jelicie cienkim.
Dzień 3: Sok z cytryny + woda detox wątroby.
Dzień 4: Sok z marchwi dla lepszego wzroku.

7 Dzień herbaty Szybki

To jest jeden gorący dieta! Oraz gorące herbatki tak. Na tej diecie, Herbatki organiczne z nektaru z agawy lub organicznego miodu są spożywane wraz z ciepłą wodą. Herbaty są doskonałymi nośnikami przeciwutleniaczy i na ogół zawierają połowę kofeiny z kawy parzonej. To sprawia, herbat dobre źródło do ponownego nawodnienia. Mało znany jest fakt, herbatki są drugim co spożywane napoje na świecie.

Wybór herbat są spożywane w ciągu dnia wraz z wodą destylowaną i organicznego soku z cytryny przez okres do siedmiu dni. Możesz użyć chińskich ziół, mięty pieprzowej, imbiru i zielonej herbaty na tej diecie. Istnieją również specjalne herbaty dostępne w sklepach diety zdrowej żywności, które mogą ułatwić swoją oczyścić.

Codzienne rutynowe

Siedem dni cieczy tylko dieta nie jest łatwe. Kłucie do codziennej rutyny jest ważne w utrzymaniu siły i równowagi. Przez kilka pierwszych dni brak żywności, że poczujesz się słaby, tak to chyba dobry pomysł, aby rozpocząć diety oczyścić przez weekend. Nie powinno być duży wysiłek i pobyt uwodniony wodą destylowaną.

Innym ważnym czynnikiem jest o wypróżnienia, gdy na którymś z tych diet. Celem płynnej oczyścić / detox diety jest pozbyć ciała z toksyn. Resztki z gromadzeniu żywności w jelicie cienkim jest toksyczny i musi być usunięty. Oczyścić sól woda jest naturalnym sposobem na uwolnienie nagromadzonych odpadów. Mix 1 łyżeczka. sól w 8 uncji szklanka ciepłej wody destylowanej i napojów. Tam również naturalne over-the-counter leki przeczyszczające, które można podjąć, aby zapewnić te toksyny nie zakręci.