adcov.com

Dieta naturalna łaknienie

Naturalne tłumiące apetyt dieta to dieta zdrowe serce, wydanych przez American Heart Association, która napełni was na naturalnie występujących składników można znaleźć w sklepie spożywczym. Oprócz wiedząc, co żywności pomoże Ci jeść mniej, trzeba znaleźć czas, aby aktywności fizycznej do codziennej rutyny, aby czerpać najlepsze rezultaty odchudzania.

Pokarmy bogate w błonnik

Jedz pokarmy bogate w błonnik rozpuszczalny. Błonnik wypełnia cię i zabiera więcej energii niż do trawienia innych pokarmów, zgodnie z USDA i Mayo Clinic. Jak włókno absorbuje wodę w organizmie, rozszerza. To daje poczucie sytości, co prowadzi do jesz mniej. Włókno jest również mało kalorii.

Jeść płatki owsiane na śniadanie. Jeden i pół szklanki porcji owsiane zawiera 6 g rozpuszczalnych włókien. Dodać plasterki banana lub inne owoce do niego i można zwiększyć o 4 g błonnika. Zalecany dzienny przydział rozpuszczalnego włókna, według USDA i Klinice Mayo wynosi 10 g. Dodać siemię lniane, również wysoki w rozpuszczalny błonnik i przeciwutleniacze, a będziesz miał potęgą składników odżywczych, które wypełni cię na godziny.

Przekąski na owoce i warzywa. Jabłka, śliwki i morele są bogate w rozpuszczalne. To sprawia, że ​​preferowane naturalne hamujące apetyt.

Jeść grejpfruta przed lunch lub kolację. Grejpfrut, wysoki zarówno w błonnik i przeciwutleniacze, mogą być spożywane na 20 minut przed posiłkiem, aby ograniczyć swój apetyt. W tym grejpfruta jako część naturalnej diety tłumiące apetyt można zrobić przez jedzenie cały owoc lub picia soku grejpfrutowego.

Dodać do zupy posiłek. Zupy na bazie wody, jak minestrone, to naturalne leki zmniejszające apetyt, ponieważ są one zarówno na bazie wody i bogate w błonnik. Jeśli nie chcesz mieć zupę jako danie główne, jeść filiżankę przed posiłkiem.

Jeść zielone sałatki. Ciemne zielenie, takie jak rzymska, cykoria, szpinak i czerwonych liści sałaty, zawierają wiele przeciwutleniaczy i są bogate w błonnik. Albo jeść sałatki przed głównym posiłkiem lub ich głównym posiłku. Jeśli dodać orzeszki piniowe, lnu i / lub fasola, można zwiększyć zarówno zawartość błonnika i przeciwutleniaczy.

Jedz białko o niskiej zawartości tłuszczu. Zamiast czerwonego mięsa, twój naturalny tłumiące apetyt dieta musi zawierać zdrowych źródeł białka. Zacząć jeść drób (bez skóry), ryby, produkty sojowe niskotłuszczowe i fasoli.

Napoje

Wypij szklankę 8 uncji wody na 20 minut przed posiłkiem. Woda wypełnia cię i powoduje utratę apetytu. Woda pomaga również metabolizm i wypłukuje toksyny z systemu.

Jeśli nie lubisz czystej wody, pić zieloną herbatę (bogatą w składniki odżywcze) lub wycisnąć cytrynę do swojej wody. Cytryna ma również pewne naturalne właściwości tłumiące apetyt w nim.

Aktywność fizyczna

Zacznij się ruszać. Ćwiczenie jest od dawna znany jako skuteczny składnik w programach odchudzających i musi być włączone w Twojej tłumiące apetyt naturalnej diety. Według American Heart Association, zaczynają powoli (10 minut dziennie) oraz zwiększenie do 30 minut dziennie. Wybierz aktywność, która najbardziej Ci odpowiada tak zostaniesz z nim. Urozmaicenia programu ćwiczeń więc trzymać.