adcov.com

Dieta makrobiotyczna Cancer Cure

Makrobiotyka to nie tylko w diecie; jest to także filozofia i sposób życia. Opiera się na wschodniej mądrości i uniwersalnej zasady sił uzupełniających - yin i yang. Niektóre z podstawowych zasad, na których została założona makrobiotyka są teraz wspierane przez nowoczesne badania, w tym stwierdzeniu, że produkty mleczne nie są konieczne, aby zapobiec osteoporozie, i że nadmierne spożycie białka zwierzęcego odgrywa rolę w rozwoju raka, chorób serca i cukrzycy . Główne żywność wspierane przez diety makrobiotycznej są ziarna zbóż, fasola, warzywa i warzywa morskie.

Podstawowe zasady

Według Michio Kushi, lider ruchu makrobiotyka USA w 1980 roku, rak jest chorobą komórek organizmu, które wynika głównie z nieprawidłowej diety. Dieta stanowi alternatywę common sens typowej dużej zawartości tłuszczu, o niskiej włókna amerykańskiej diety. Dieta makrobiotyczna jest głównie na bazie roślin i składa się z różnych produktów spożywczych, które zostały przedstawione w celu zmniejszenia lub zapobieżenia wzrostowi nowotworu.

Wytyczne dietetyczne

Dieta makrobiotyczna podstawowy składa się z 50 do 60 procent ziaren zbóż (cały brązowy ryż, jęczmień, proso, owies, kukurydza, żyto, pszenica, gryka), 25 do 30 procent warzyw, i od 5 do 10 procent zupy wykonane z warzyw, morskich warzyw , ziarna lub ziarna. Wszystkie warzywa powinny być organiczne, jeśli to możliwe.

Obsługiwane typy potraw

Dieta makrobiotyczna składa się z licznych przeciwnowotworowych żywności. Na przykład, według Richard Walters, autor "The Alternative Cancer Therapy książce" zupa miso (z fermentacji ziaren soi, ziarna zbóż i soli morskiej) stwierdzono zmniejszenie częstości raka żołądka, gdy spożywane codziennie. Warzywa (takie jak morskie wodorosty morskie, wodorosty i kombu), które zostały pokazane spowodować regresję nowotworu i zapobiec wchłanianie radioaktywnego materiału, są także wspólne w diecie. Powszechnie uznawane za silne raka Fighters, warzywa kapustne (brokuły, kalafior, kapusta, brukselka i rzepa) są również często stosowane w diecie.

Zakazane Foods

Dieta makrobiotyczna ma ścisłych wytycznych dotyczących zakazanych pokarmów. Wzywa wobec dodatków chemicznych, wysoko przetworzonych lub słone potrawy i gotowanie z energii elektrycznej. Tłuszczowe, produkty zwierzęce, takie jak mięso, drób, jaja i produkty mleczne są zakazane. Pozwala również żadnych soków owocowych w puszkach lub mrożonki, kawa, herbata lub reklama rafinacji lub sztuczne słodziki.

Ostrzeżenie

Osoba cierpiąca na poważną walką z rakiem musi zrozumieć, że jeśli zależy wyłącznie od diety makrobiotycznej jego powrotu do zdrowia, że ​​ma nadzieję na cud. Dieta makrobiotyczna jest rzeczywiście potężna, że ​​dieta może zaoferować ogromną pomoc w odzyskaniu zdrowia. Jednak nie sądzę, że jest to kompletne wyleczenie lub samodzielny terapii raka.