adcov.com

Dieta Foods Zero

W celu utraty wagi, ważne jest, aby zmniejszyć o całkowitej ilości kalorii. Ponieważ istnieje dziewięć kalorii w jednym gramie fa, Ta diecie tłuszczu ma sens. I choć jest to niezbędne, aby mieć trochę tłuszczu w naszej diecie, dodając zerowej zawartości tłuszczu w diecie pokarmów to dobry sposób na zmniejszenie ogólnego spożycia tłuszczu.

Zdrowy wybór

Większość owoców i warzyw są praktycznie beztłuszczowe, które sprawia, że ​​to dobry wybór dla diecie tłuszczu. Większość tłuszczu darmowe produkty mleczne są dobrym źródłem wapnia i białka. Ziarna mają bardzo małe ilości tłuszczu i są dobrym źródłem białka i błonnika.

Gotowania bez tłuszczu

Tłuszcz może być wyeliminowana w wielu receptur, stosując różne sposoby gotowania. Korzystanie beztłuszczowe sprayu zamiast oleju i usuwania skóry z drobiu, są dwa sposoby na wyeliminowanie tłuszczu z receptur.

Tłuszcz piekarniczy

Wymiana większość tłuszczu w wypiekach z musem jabłkowym i za pomocą białka zamiast całych jaj jest to dobry sposób, aby zmniejszyć lub wyeliminować całkowitą ilość tłuszczu i kalorii. Dwa białka jaj lub 1/4 Puchar wymiana płyn może być zastąpiony przez jednego dużego jajka. Według Slashfood.com ważne jest, aby stosować niewielką ilość tłuszczu wyrobów cukierniczych, aby zapobiec produkt końcowy z coraz nieprzyjemnie gęste i żucia.

Tłuszcz wzmacniające smak i zapach

Musztarda, chrzan i ocet są wzmacniacze smaku, które są praktycznie tłuszczu i kalorii darmo. Korzystanie z zioła i przyprawy do smaku dodać receptury bez dodatku tłuszczu.

Zero Fat Diet Foods nie zawsze są niskokaloryczne

Uważaj na opakowaniach jednostkowych żywności oznaczanej beztłuszczowe. Paczkowane środki spożywcze, takie jak ciasteczka zawierają również duże ilości cukru.