adcov.com

Dieta Foods Genie

Podobny do innych diet oczyszczających, Genie Dieta jest oparta na połączeniu detoksykacji i niskokaloryczne jedzenie. Za niecałe $ 30, członkowie tej diety otrzymać środek czyszczący, aby nadać tempa procesu, jak również pomysły żywności i menu. Raporty o pomoc osoby z nadwagą tracą od 10 do 15 kilogramów w ciągu dwóch tygodni mają sceptycy mówią, ale jest możliwe, aby przestrzegać planu żywienia i diety podobny do tego w domu, bez wszystkich hype.

Detox

Możesz powtórzyć pierwszą fazę, detoksykacja, w domu. Spożywać głównie pokarmy bogate w wodę, takich jak ogórki, seler, spadzi, kantalupa i sałaty. Unikaj ciężkich białka, przetworzonej żywności, konserwanty i najbardziej gotowanych potraw.

Inne środki określały w celu ułatwienia oczyszczania można dodać do domowej soki, woda i herbatę. Składniki obejmują cayenne pieprz, liść aloesu, błonnika, imbir i miód, z których wszystkie mogą być połączone do picia mieszanki, która promuje Oczyszczenie toksyn z organizmu.

Niskokaloryczne przekąski

Genie Dieta zachęca członków do przestrzegania skromny 1000 kalorii w diecie przez krótki okres po fazie detoksykacji.

Dopuszczalne pokarmy zawierają płatki owsiane, cukier lub niskiej niskowęglowodanowej owoców, produktów mlecznych tłuszczu, kawę i herbatę, zielone warzywa i małe porcje ziaren. Diecie powinny unikać awokado, czerwone mięso, cukier, orzechy i większość cieczy innych niż woda, kawa i herbata. Rafinowane węglowodany, takie jak pieczywo, niektórych zbóż i ryżu białego, nie powinny być spożywane.

Wyższej kaloryczności żywności

Przeprowadzka z 1000 kalorii dziennie do około 1700 kalorii jest kolejnym krokiem w Genie Sejmu. 1700 dzienne spożycie kalorii jest uważane za zdrowe i racjonalnie znaczny. Żywienia i Żywności Archiwum sieci Web (patrz link w zasoby) zapewnia kompleksowe plany, aby pomóc diecie stosować się do tej liczby kalorii ze świeżych, obfitych i różnorodnych potraw.

Dietetyków zachęca do spożywania białka, takie jak chude kurczaka, ryb, jaj i sera o niskiej zawartości tłuszczu. Bogatsze owoce i warzywa, takie jak squash, bakłażan, jabłka, grejpfruty i brokuły mogą być teraz zintegrowany z codziennym wyżywienie. Warzywa liściaste, takie jak szpinak i kapusta są zalecane w większych porcjach, a niewybredny węglowodany, ziemniaki, zboża i orzechy mogą być użyte z umiarem.

Ciecze

Oprócz cieczy detox, kawy i herbaty, na pobyt uwodniony czystek, niskokaloryczna dieta jest niezbędna. Wiele płynów spożywanych są leki moczopędne i mogą opuścić czujesz się pusty i ospały. Pij dużo wody, a pod tym dodatku dla wzmacniającej elektrolitów w całym procesie diety.

Dopuszczalne Nagrody Foods

Chociaż Genie Dieta przeznaczona jest na ramie 14 dni, wielu dietetyków łatwiej trzymać się takiego wysiłku planu, gdy włączone są nagrody.

Niektóre pokarmy nagrody m.in. dopuszczalne 100 kalorii przekąska pakiety deser bez cukru, sorbet i mrożony jogurt, mrożone owoce, bezcukrowe wypieki bez cukru, gorącą czekoladę, jeden lub dwa cukierki i 94% bez tłuszczu popcorn. Sensible podjadanie i nagradzanie się za przestrzeganie diety jest kluczem do pobytu na torze.