adcov.com

Dieta dla dzieci z Acid Reflux

Dieta dla dzieci z Acid Reflux


Urodzenia dziecka z kwasu refluks może być bardzo stresujące. Refluks powstaje, gdy kwas z żołądka wraca do przełyku. Może to powodować bardzo bolesne zgaga, gaz i wymioty. Zgodnie z Cleveland Clinic, niektóre objawy refluksu kwasu może to kolki, problemy z karmieniem, odruch wymiotny, słaby wzrost i problemy z oddychaniem. Czasami refluksu u dzieci spowodowane problemem strukturalnej w przełyku lub żołądku, ale czasami przyczyna jest nieznana. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić z diety dziecka, aby pomóc kontrolować kwasu ich wrzenie.

Pokarmy, których należy unikać

Niektóre produkty mają tendencję do kwasu refluks u dzieci gorszych. Większość z tych produktów są bardzo kwaśny charakter. Napojów zawierających kofeinę, takich jak napoje gazowane i herbaty powinno być unikane lub pijany z umiarem. Pokarmy, które zawierają produkty z pomidorów, owoców cytrusowych, czekolady, smażonych potraw i żywności wysokiej zawartości tłuszczu są również sprawcami. Mleko może być również wyzwalania, ale nie wszystkich ludzi. Uważnie obserwować swoje dziecko, aby zobaczyć, czy ma żadnych objawów po zjedzeniu tych produktów. Jeśli tak, spróbuj je całkowicie wyeliminować ze swojej diety lub pozwalają je tylko na specjalne okazje.

Pokarmy jeść

Twoje dziecko jeść więcej pokarmów, takich jak całego ziarna chleba, ryżu, płatków owsianych, serów, pieczonymi ziemniakami, warzywami, gruszki, jabłka, banany, pieczonego kurczaka i inne chude mięso. W przypadku kwasu refluks dziecka jest wyzwalany przez mleko, mleko sojowe i spróbować zastąpić inne produkty mleczne z alternatyw soi.

Kiedy jeść

Twoje dziecko jeść kilka małych posiłków zamiast trzech dużych te przez cały dzień. Może to zmniejszyć ilość kwasu żołądkowego, że są one produkcji i redukcję objawów zwrotną. Pamiętaj, aby uniknąć wszystkich swoich żywności wyzwalających podczas kolacji, aby uniknąć ataku kwasu refluks w nocy.