adcov.com

Dieta dla cierpiących Acid Reflux

Dieta dla cierpiących Acid Reflux


Refluks stan, w którym płyny ze żołądku przeżucia powrotem do przełyku. Objawy refluksu kwasu w łagodnym do umiarkowanego przypadki to zgaga i kłopoty z przełykaniem; Ciężkie przypadki refluksu kwasu może powodować ból podczas połykania, nadmierne ślinienie, bóle w klatce piersiowej, nudności. Podczas gdy zmiana diety zostały wykluczone jako ewentualnego leczenia refluksu kwasu, unikanie niektórych pokarmów, które zaostrzają chorobę jest zalecane.

Unikać niektórych pokarmów

Ponieważ jest to ucieczki z żołądka do przełyku, który jest główną przyczyną objawów refluksu kwasu kwas, ważne jest, aby trzymać się z dala od silnie kwaśnych pokarmów. Pomidory, owoce cytrusowe i cebuli są bardzo kwaśne i były znane powodować zgagę. Napoje z kofeiną może nie wydawać się szczególnie kwaśne, ale są one, a nawet napoje takie jak kawy bezkofeinowej było znane pogłębić kwasu refluks. Ponieważ te środki spożywcze jedynie zintensyfikować objawów, a nie spowodować ich nie jest konieczna do cięcia ich na diecie do końca. W rzeczywistości niektórzy ludzie nie mogą doświadczyć problemów z jedzenia tych pokarmów. Okładziny żołądka i przełyku mogą zostać uszkodzone przez napoje alkoholowe i napoje fermentowane spowodować żołądek do produkcji nadmiaru kwasu. Napoje gazowane - ponieważ zawierają gaz - są notorycznie nasilenie objawów. Bez względu na to, czy są one kofeinę czy nie, bez wątpienia sody spowodować żołądka produkować więcej kwasu.

Jeść kilka małych posiłków dziennie

Badanie przeprowadzone w maju 2006 r opublikowane w Archives of Internal Medicine odkryli, że tylko sprawdzone sposoby na łagodzenie refluksu kwasu jest poprzez zmniejszenie masy ciała i utrzymanie głowy podwyższone w nocy. Jeść małe, częste posiłki w ciągu dnia jest nie tylko powszechnie akceptowane metody dla utraty wagi, ale także pomaga w trawieniu, co czyni pracę żołądka mniej i produkują mniej kwasu. Upewnij się, że posiłki są bogate w węglowodany i uboga w tłuszcz. Wysokiej zawartości tłuszczu posiłki wydają się trwać dłużej do strawienia, powodując żołądka stworzyć więcej kwasu i dając mu wystarczająco dużo czasu, aby wysłać to kwas z powrotem do przełyku. Tłuszcz rozluźnia zwieracz dolny także przełyku, który musi pozostać mocno w celu utrzymania kwas z powrotem do przełyku.

Mity

Przez lata wielu ludzi wierzyło, że niektóre pokarmy pomagały w trawieniu i pomógł poprawić kwasu refluks. Mennica kiedyś znany tylko tym, ale dane pokazują, że mięta może teraz rzeczywiście pogorszyć stan. Jak mięta, mleka zostały wykorzystane do złagodzenia kwasu refluks, zwykle tuż przed snem. W rzeczywistości, ludzie zwykle doświadczają zgagi tuż przed snem ze względu na zbyt dużo jedzenia i zbyt blisko snem. Mleko nie zmniejsza zgagę w tej chwili, ale faktycznie spowoduje produkcję więcej kwasu w dłuższej perspektywie. Nie jest konieczne, aby zakończyć wyciąć jedzenia z diety. Tak długo, jak jedzenie nie sprawia, że ​​trudniej schudnąć, i tak długo, jak są zdrowej części w przyzwoitej godzinie, można jeść tylko o jedzenie. Jeśli pewne produkty spożywcze mają tendencję, aby dać Ci zgaga, możliwe jest, aby brać leki, takie jak Nexium, tuż przed ich spożywania.