adcov.com

Dieta cukrzycowa Fast Food

Cukrzyca wpływa na sposób metabolizowania cukru we krwi. Jeśli masz cukrzycę, masz za dużo glukozy we krwi, co może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Po swój plan diety cukrzycowej jest ważne. Ale jeśli jesteś jak większość innych ludzi, codzienności i głód bóle często jeździć w kierunku restauracji fast-food. To może być wyzwaniem, gdy próbujesz zwracać uwagę na dietę. Ale jest to możliwe, aby zdrowe wyborów w restauracji fast-food.

Tłumacz języka menu

Dowiedz się, jak przełożyć na język menu do przydatnych informacji. Pokarmy, które są wymienione jako smażone, nadziewane lub zarezerwowane są bogate w tłuszcz, jak są pokarmy z serem, masło, olej, majonez lub sos tatarski. Zawsze szukać produktów, które są grillowane, a unikać "chrupiące", który prawdopodobnie oznacza głęboko smażone.

Poszukaj zdrowotnych na dietetyczne

Spójrz na wybór żywności, które twierdzą, że są "Zdrowe serce" lub "Light". Wszystkie restauracje, a nawet sieci fast-food, muszą przestrzegać wymagań dotyczących tych oświadczeń zdrowotnych i spełniają kryteria ustalone przez Food and Drug Administration i amerykańskiego Departamentu Rolnictwa. Następujące sieci restauracji zapewniają analizę żywienia żywności na ich menu: Arby'S, Blimpie, Boston Market, Burger King, Carla Junior, Domino, Kentucky Fried Chicken, Little Caesars, McDonald, Papa Jana, Pizza Hut, Quiznos, Schlotzsky na, Zupa Plantation & Sweet Tomatoes, Starbucks, Subway, Taco Bell i Wendy.

Liczyć węglowodany

Zdawać sobie sprawę z węglowodanów, sodu i dodatku cukru w ​​produktach spożywczych. Oczywiste winowajcami są białe pieczywo, białe ziemniaki, desery i napoje gazowane regularne. Ale czy wiesz, że grill, słodki i kwaśny i teriyaki sosy są również bogate w węglowodany? Zrezygnować z tych i innych sosów. Karmel dip niskotłuszczowe, która towarzyszy McDonalda Jabłko kolejek górskich ma 70 kalorii i 15 gramów węglowodanów. Wyrzuć bułkę podczas zamawiania hamburgera. Big Mac kok zawiera 39 g węglowodanów, 370 mg sodu i pół grama tłuszczów nasyconych.

Mniejszy jest lepszy

Unikać supersizes. Zamiast trzymać się tradycyjnie dobranymi posiłków. Po wybraniu mniejsze fragmenty klasyki, możesz zaoszczędzić na tłuszczu i kalorii. Hamburger McDonald regularnych ma 250 kalorii i 9 g tłuszczu - w porównaniu do podwójnego Pounder Quarter z serem, który ma 740 kalorii i 42 g tłuszczu.

Zapytaj o Zamienniki

Zapytaj o owoców (bez sosem zanurzenie) lub sałatka z sosem winegret światła, zamiast frytek. Uwaga, nie wszystkie sałatki są zdrowe. Taco sałatka Taco Bell, nawet bez powłoki, ma 490 kalorii, 11 g tłuszczów nasyconych, 2 g tłuszczów trans i 43 g węglowodanów.
McDonald firmy Apple Dippers bez sosem zanurzenie ma 35 kalorii i 8 g węglowodanów, podczas gdy średnie frytki ma 380 kalorii, 19 g tłuszczu i 48 g węglowodanów.

Zastępca keczup lub musztarda na majonezem i sosem tatarskim. Majonez można dodać co najmniej 160 kalorii i 18 g tłuszczu do wyboru żywności. Burger King wymienia menu kanapki i bez majonezu do zdrowych wyborów łatwiej.