adcov.com

Dieta, aby obniżyć Acid Reflux

Refluks może być bolesne, niewygodne stan. Jest to spowodowane przez nadmierne wytwarzanie kwasu żołądkowego, który drażni przełyk i żołądek. Istnieje wiele dezinformacji tam o które pokarmy należy unikać, a które pokarmy pomóc kwasu refluks. Proste zmiany w diecie, jednak może znacznie zmniejszyć objawy refluksu kwasu bez wprowadzania zbyt zaciskane w swoim stylu życia.

Pokarmy, których należy unikać

, Podczas gdy mleko może być tymczasowym rozwiązaniem dla zbyt dużo kwasu żołądkowego, w dłuższej perspektywie może to faktycznie zwiększyć produkcję kwasu żołądkowego. Jeśli chcesz mleka, upewnij się, że go wraz z małym posiłkiem, który zawiera węglowodany złożone.

Refluks ma kilka dobrze znanych "żywności progowych." Unikaj substancji kwasowych, takich jak kawa, alkohol, pikantne żywności, sody, mięty, czosnku, pomidorów i owoców cytrusowych. Żywność o wysokiej zawartości tłuszczu również zwiększyć produkcję kwasu, więc omijać te (które zawiera fast food).

Będziesz także chcą, aby unikać jedzenia dużych posiłków. Jedzenie dużej części jakiejkolwiek żywności spowoduje twój żołądek do produkcji duże ilości kwasu, co objawy refluksu kwasu gorzej.

Pokarmy, które mogą pomóc

Dobra dieta dla osób cierpiących na refluks kwasu jest rzeczywiście korzystna dieta dla każdego do naśladowania. Jeść chude mięso (takie jak kurczak i ryba) i dużo warzyw (jak zielona fasolka, brokuły i sałatki) są idealne dla osób cierpiących na refluks kwasu. Musisz upewnić się, że zawierają także inne produkty do diety, które są łatwiejsze do żołądka do strawienia. Obejmuje to węglowodany złożone, takie jak chleb, ryż i makaron.

Jedzenie z refluksu kwasu nie musi być udręką. Po prostu unikanie garść żywności spustowych i wprowadzenie zdrowszej żywności w diecie może prowadzić do wielkiej poprawy objawów. Pamiętaj również, że nie jesteś sam - wiele osób doświadcza problemów z refluksu kwasu w pewnym momencie w trakcie ich życia.