adcov.com

Diep odzyskiwania liposukcji

Diep odzyskiwania liposukcji


Zabieg rekonstrukcji piersi jest rozwiązaniem dla pacjentów, którzy mieli mastektomii. Diep lub Głębokie Inferior nadbrzuszu Perforator, zabieg rekonstrukcji piersi klapa stosuje technikę liposukcja usunąć leżące u tkanki tłuszczowe i skórę z mięśni brzucha. Z tego zabiegu, brzucha i mięśni powięzi ściany pozostają nienaruszone i są zachowane, według strony internetowej Dallas Diep. Wiedząc, jak dbać o swoje ciało po Diep odzyskiwania liposukcji będzie różnica w stanie zdrowia.

Instrukcje

1 Weź leki na ból. Większość pacjentów czuje dyskomfort lub ból w okolicy brzucha po procedury. Ból będzie trwać od kilku dni do dwóch tygodni. Biorąc leki przeciwbólowe przepisane przez lekarza, pomoże złagodzić niektóre dolegliwości.

2 Użyj kompresji ubranie ciała, aby zmniejszyć obrzęk. Będziesz miał obrzęk piersi i żołądka. Objawy tej procedury są pieczenie, obrzęk i tymczasowe drętwienie, które może trwać przez dwa tygodnie. Możesz również nosić luźne ubrania, aby pomóc złagodzić dyskomfort.

3 Zmień bandaże, zgodnie z zaleceniami lekarza. Zazwyczaj tego rodzaju rany muszą świeży opatrunek w ciągu jednego do dwóch dni po procedury. Szwy są zazwyczaj podejmowane w ciągu pięciu do 10 dni. Podczas początkowej poprawie, pacjenci mogą odczuwać niewielkie ilości wycieków z miejscowym antyseptycznym lub krwi. Usuwanie bandaż na bieżąco może być bolesne, a alternatywą jest do sterylnych gaziki do usuwania płynów. Skonsultuj się z lekarzem na temat najlepszego sposobu na Ciebie.

4 Trzymaj krakersy na rękę walczyć nudności. Niektórzy pacjenci Diep liposukcja wystąpić nudności w ciągu pierwszych dwóch lub trzech dni po zabiegu. Krakersy, które są niskiej zawartości sodu i wodę do picia, aby poradzić sobie z uczuciem nudności.

5 nosić okulary przeciwsłoneczne do ochrony oczu. Znieczulenie i leki z postępowania będzie oczy wrażliwe na światło. Możesz nosić maskę uśpienia lub ciemne okulary do ochrony oczu.

6 Pij dużo wody i trzymać z dala od żywności o wysokiej zawartości sodu. Może to przyczynić się do przyspieszenia procesu odzyskiwania. Unikać wykonywania przez pierwszy miesiąc. Możesz chodzić, jednak w ciągu pierwszych dwóch do czterech tygodni odzysku chyba, że ​​lekarz zalecił inaczej. Pacjenci powinni także zmniejszyć ilość rozciąganie i zginanie.