adcov.com

Detox Klocki Używane na brzuchu

Chociaż masz prawdopodobnie słyszał o użyciu poduszki Detox Foot noc, aby pomóc wyeliminować różne toksyny z organizmu, można się zastanawiać, czy można użyć podobnych podkładki i umieścić je na innych częściach ciała, takich jak żołądek. Powodem, dla którego elektrody są stosowane na nogi są oparte na refleksoterapii i idei, że istnieją obszary stopy, które odpowiadają każdej z układu narządów w organizmie. W efekcie, klocki detoksykacji pracy wyciąganie odpadów z narządów, które gromadzą się w stopach.

Brzuch Detoksykacji

Teoretycznie wkładki detoksykacji mogą być stosowane w różnych części ciała, włączając w żołądku. Jednakże, nie ma decydującego dowodu, że klocki są bardziej skuteczne usuwanie toksyn z obszaru brzucha podczas zakładania na brzuchu.

Ale jest kilka firm, które sprzedają specjalnie traktowane klocki detox zaprojektowane specjalnie, aby pomóc ludziom przezwyciężyć wiele warunków, w tym kwestii żołądka. Na przykład, są większe klocki grejpfrut, które są zaprojektowane w celu nie tylko detoksyfikacji, ale także z utratą wagi. Oni podobno działa, pozwalając skórze wchłonąć pektynę, rozpuszczalny błonnik, który może zmniejszyć, jak szybko węglowodany wprowadzić swój system. Gdy twoje ciało nie musi szybko przetwarzać węglowodanów, ale również nie musi wydzielać tyle insuliny do trawienia posiłków, dzięki czemu można znacznie mniej podatne na choroby, takie jak cukrzyca. Podkładki te mogą również zmniejszać grejpfrut retencji wody, kolejną zaletę, że może doprowadzić do utraty wagi.

Warunki żołądka

Według firm, które sprzedają detox nóżki, można traktować różnorodne dolegliwości żołądkowe, w zależności od typów klocków używasz i gdzie umieścić je na nogi. Na przykład, jeśli masz refluksu kwasu, którą powinieneś umieścić klocki trochę w dół od dużego palca w celu pokrycia brzuchu punkty odruchowe. Podobnie, jeśli masz wrzodziejące zapalenie jelita grubego, problem, który powoduje zapalenie jelita grubego, to mają umieścić klocki w połowie drogi w dół do wnętrza stopy na pokrycie punkty odruchowe powierzchnia jelita grubego.

Zaburzeń żołądkowych, takich jak zaparcia, wrzody trawienne, gaz, zespół jelita drażliwego (IBS) i skurcze żołądka, możesz spróbować podkładek leczonych mięta, mniszek lekarski, czarny haw, kopru włoskiego i lukrecji. Wszystkie te składniki mają tendencję do kojące i lecznicze działanie na przewód pokarmowy. Detox nóżki leczonych malin mają także pomóc zarówno zaparcia i biegunki.

Przestroga

Do czasu zrobić więcej badań na temat skuteczności klocków detox, powinieneś być ostrożny wierząc wszystkie roszczenia producentów. Po tym wszystkim, ich celem jest przekonanie do zakupu ich produktu. Wile istnieją pewne dowody, że te klocki mogą mieć ograniczony wpływ na odtruwa podeszwy stóp, prawdopodobnie nie może wyciągnąć wszystkie toksyny, zwłaszcza te związane z metali ciężkich, ze skóry. W rzeczywistości, łaźnia parowa i sauna może być bardziej skuteczne w czyszczenia odpadów wewnętrznego przez pory skóry. Więc jeśli uważasz, że twój organizm potrzebuje poważnej oczyszczenie, masz zamiar zrobić więcej niż po prostu użyć podkładek detox, gdyż prawdopodobnie tylko usunąć niewielkie ilości odpadów z organizmu.