adcov.com

Depresja Interwencje dla ludzi, którzy odmowy leczenia

Depresja Interwencje dla ludzi, którzy odmowy leczenia


Depresja jest wyniszczające choroby psychiczne, które dotyka nie tylko osoby, ale wszyscy wokół nich. Niektórzy chorzy nie chcą zaakceptować leczenie za pośrednictwem tradycyjnych kanałów psychicznego zdrowia. Osoby zainteresowane mogą korzystać z alternatywnych metod w celu zapewnienia wsparcia.

Edukacja

Zrozumieć, że depresja nie jest twoja wina. Dowiedz się, jak to działa i wpływa na chorego. Najlepszym sposobem, aby interweniować w depresji bliskiej osoby jest zapytać ich, jak możesz pomóc.

Co powiedzieć

Niech twój ukochany wie, że nie jest sam i że są dostępne. Podziel się z nią, jak ważna jest ona dla Ciebie i chcesz pomóc. Zachęć ją, by nie dać się i wziąć to z godziny na godzinę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Co nie znaczy,

Nie obwiniaj, sędzia, zminimalizować lub odrzucić jego uczucia. Nie oczekuj, że go po prostu "się nad nim" lub "głowa do góry". Nie sugerują, że każdy cierpi na depresję, czy czuje to samo.

Dzieci

Dziecko potrzebuje rozmowy o depresji na jej poziomie. Zdejmij strach leczenia zrównując depresji do innej choroby, która wymaga lekarza, aby pomóc zrobić to lepiej.

Ostrzeżenie

W przypadku depresji osoba wykazuje tendencje samobójcze, uzyskać pomoc natychmiast poprzez ratownictwa medycznego. Mają lokalne numery ratunkowe.