adcov.com

Dental Zastosowania Aloe Vera

Dental Zastosowania Aloe Vera


Aloes jest rośliną, która została wykorzystana w celach leczniczych od czasów biblijnych, według Bill Wolfe DDS, NMD w artykule na Enhancedtoothpaste.com. Składniki odżywcze w liściach mają możliwość koją i uzdrawiać. W roku 1976, Wolfe natknąłem rosyjskich badań, które wykazały stosowanie Aloe Vera jest w leczeniu chorób dziąseł. Od tego czasu, aloe vera została wykorzystana do różnych potrzeb dentystycznych.

Guma przeciwzapalne

Wrażliwe dziąsła mogą stać się z czasem z trudnych szczoteczki do zębów, nici dentystycznej, wykałaczek, chrupiących potraw, mycia zębów ścieranie i tak dalej. Do czyszczenia zębów na ścieranie jest noszenie od warstw ochronnych odsłoniętą korzenia przez czyszczenia ściernego. Według artykułu w Iasc.org, dr Timothy E. Moore Międzynarodowego Aloe Science Council napisał jak aloes może wzmocnić mechanizmy obronne organizmu i łagodzą ból i obrzęk dziąseł. Bezpośrednia aplikacja z urazami obszarach będzie złagodzić ból.

Zmiany chorobowe w jamie ustnej

Zgodnie z tym samym artykułem w Iasc.org Moore dalej pisać o zmianach usta i jak oni mogą być traktowane z aloesu. "Ostre zmiany chorobowe w jamie ustnej są poprawione przez bezpośrednie [aloesu] aplikacji na opryszczkowych zmian wirusowych, aftowe wrzody, owrzodzenia i pęknięcia występujące w kącikach warg. Ropnie Gum są uspokoić aplikacji, jak również." Podczas badań doktora Wolfe'a w Enhancedtoothpaste.com, okazało się, że żel z aloesu może być tak skuteczny jak prednizolon i indometacyny na obrzęk i zakażonej tkanki dziąseł.

Protezy / podszablonów

Pacjenci, którzy noszą protezy dentystyczne lub partials może wystąpić wiele ustach i ból dziąseł ze względu na ciągłe tarcie spowodowane przez źle wyposażonych ustników. "Aloe vera można również stosować wokół implantów dentystycznych, aby zwalczać zapalenie przed skażeniem bakteriami", Moore zawarte w jego badań w Iasc.org. Badania Billa Wolfe'a w Enhancedtoothpast.com wykazały, że pasta do zębów zawierająca aloes byłby łagodniejszy dziąseł, protezy i podszablonów niż większość dostępnych na rynku past do zębów, które zawierają substancje ścierne.

Przeciwwirusową

W odniesieniu do chorób wirusowych, w Iasc.com Moore napisał: "W Periodontologia wykorzystaniem aloesu w różnych konsystencji w ciągu ostatnich 14 lat z ponad 6000 udokumentowanych pacjentów leczonych z aplikacjami, mam zaobserwować niezwykłe gojenia, zmniejszenie obrzęku, i kontroli bólu. " Wymienił kilku zaburzeń, które mogą atakować w jamie ustnej i dziąseł, które mogą być leczone z bezpośredniego stosowania aloe vera. Wśród nich są złuszczające zapalenie dziąseł, ostre białaczki monocytowej i zaburzenia hematologiczne.

Wydobycie

Wreszcie, aloes może łagodzić i leczyć rany ekstrakcji zęba. Gdy korzenie są narażone w przypadku ekstrakcji zęba mądrości, na przykład, aloe vera mogą zapewnić komfort dla pacjentów cierpiących na sucho gniazd według Breathsofresh.com. Strona ta stwierdziła również, że aloes "ma elementy oczyszczające i wspomaga wzrost komórek. Badania wykazały, że stosowanie Aloe Vera może przyspieszyć proces gojenia i dlatego ma ogromne korzyści w świecie stomatologii."