adcov.com

Dental Plany dla osób fizycznych w Dallas, w Teksasie

Dental Plany dla osób fizycznych w Dallas, w Teksasie


Narodowa Fundacja dla Stomatologii dla Niepełnosprawnych została założona w Denver, Colo., Aby zapewnić dostęp do ogólnopolskiej opieki stomatologicznej dla osób, które są wyłączone, a brak środków finansowych na opłacenie podróży do dentysty. Teraz nazywa się Dental Lifeline Network, organizacja posiada sieć wolontariuszy w większości w Stanach Zjednoczonych, w tym w Teksasie, a nie są dostawcami w Dallas, który zapewni bezpłatną opiekę stomatologiczną dla tych, którzy kwalifikują się. Istnieją również inne organizacje, aby pomóc niepełnosprawnym otrzymają opiekę stomatologiczną, których potrzebują.

Wymagania programowe Dental Lifeline sieciowe

Dla Ciebie, aby zakwalifikować się do bezpłatnej opieki stomatologicznej Dental Lifeline z Sieci w Dallas, musisz pokazać, że jesteś na poziomie lub poniżej federalnego poziomu ubóstwa. Należy również udokumentować jedną z następujących trzech czynników: trzeba być w wieku 65 lat lub starszych, musisz pokazać, że jesteś w grupie ryzyka medycznego, czy trzeba mieć trwałe kalectwo.

Departament Stanu Texas Health Services

Oral Health Group Departamentu Texas State usług zdrowotnych nie mają określone programy finansowania, ale służy jako pośrednik dla osób niepełnosprawnych i innych, którzy potrzebują dostępu do usług stomatologicznych. Texas Health Kroki połączy Medicaid odbiorców młodszych niż 20 z dostawcą stomatologicznej bezpośrednio. W Dallas, można również zadzwonić 211 dla pomocy w znalezieniu usług dentystycznych.

Martin Luther King Family Clinic

Znajduje się na dwie tysiące dziewięćset dwadzieścia dwie-B Martin Luther King Jr. Blvd. w Dallas, to klinika zapewnia wszystkie usługi medyczne i stomatologiczne bezpłatne dla tych, którzy kwalifikują się na podstawie poziomu dochodów. Ponieważ wiele osób niepełnosprawnych, często kwalifikują się na podstawie wytycznych z ubóstwem, to jest doskonałym źródłem dla opieki stomatologicznej.

Los Barrios Unidos Społeczność Clinic

Los Barrios Unidos Społeczność Klinika znajduje się na 3111 Sylvan Ave., na zachód od centrum Dallas. Dla osób niepełnosprawnych i upośledzonych dzieci, klinika zapewnia bezpłatną opiekę stomatologiczną w wieku od 17. płatności oparty jest na ruchomej skali, który następuje wytycznych federalnych ubóstwa dochodowego.