adcov.com

Definicja podwichnięcia

Podwichnięcia to termin używany głównie przez kręgarzy, aby omówić stan niedopasowania w kręgosłupie. Jest to warunek, że wiele chiropraktycy że można doprowadzić do awarii jednego lub większej liczby narządów wewnętrznych, ze względu na brak kontaktu z układem nerwowym. Może on być również używany do opisywania częściej występujących schorzeń związanych z przemieszczona stawów.

Identyfikacja

Nadwichnięcie jest terminem powszechnie używane w odniesieniu do stanu, w kręgosłupa, w kości, które tworzą grzbiet nie są wyrównane, i zaczynają wywierać nacisk na nerwy, które prowadzą z rdzenia kręgowego i są kierowane do reszty ciało. Warunkiem tego jest powszechnie traktowana przez chiropraktyka i profesjonalnym ponowne ustawienie kręgosłupa. Bez rozwiązania problemu, kręgarzy twierdzą, że nerwy nie są w stanie funkcjonować prawidłowo, a ważne informacje są przesyłane i odbierane z różnych części ciała mogą zostać utracone, powodując uszkodzenie narządów ciała.

Podwichnięcie Complex

Istnieje kilka obszarów kręgosłupa dotkniętego nadwichnięcia, a z tego powodu nadwichnięcia jest czasem określane również jako kompleks nadwichnięcia kręgowego. Główne części tego kompleksu są kości w kręgosłupie powoduje problem, osłabione mięśnie, które powinny posiadać rdzenia kości w miejscu, nerwy w kręgosłupie, której dotyczy zmiana, ścięgna i naczynia krwionośne, które są zmieniane przez ruch kręgosłupa i zmiany chemiczne, które mogą występować w organizmie z powodu uszkodzenia nerwów potencjalnie powoduje nienaturalne uwalniania hormonów.

Niewydolności narządowej

Jest to możliwe do narządów wewnętrznych cierpiących na brak właściwej informacji nerwów z powodu podwichnięcia do awarii. W niektórych przypadkach te organy nieprawidłowego działania może rozwinąć się w ciężką medycznej w nagłych wypadkach, a nawet może prowadzić do śmierci. Ponieważ podwichnięcia jest zapobieganie informacji dotarcie do mózgu, trudno jest wiedzieć, co ciała narządy są dotknięte, aż może być za późno.

Leczenie

Jedną z metod leczenia dostępnych dla kompleksu podwichnięcia kręgów kręgosłupa jest regulacja przez biegłego kręgarz. Wiele osób przeżywa bóle pleców lub objawy bardziej typowe do ściągniętym nerwem, mogły być traktowane na Podwichnięcie przez kręgarza.

Zwichnięcie

Podwichnięcia jest czasem używane do opisania zwichnięte stawów takich jak kolano, łokieć, biodro, stopa, żeber lub kostki. W niektórych przypadkach jest również określana jako nasunięty spoiny.

Expert Insight

Według dr Samuel Homola, kręgów podwichnięć są potencjalnie stworzenie chiropraktyka społeczności. Dr Homola pisze, że niewielkie korekty do kości w kręgosłupie nie będzie więcej niż prawdopodobne spowodować znaczne szkody, że kręgarzy dochodzenia będą one spowodować. Dr Homola nawet sugerują, że większość manipulacji kręgosłupa, aż 88 procent, może być niepotrzebne i niebezpieczne.