adcov.com

Czynniki mające wpływ na indywidualne uczestniczące w kondycja fizyczna Inne

Czynniki mające wpływ na indywidualne uczestniczące w kondycja fizyczna Inne


Regularne ćwiczenia to dobry sposób, aby utrzymać zdrowe serce i normalny zakres wagi. To może być przygnębiające, jeśli masz chorobę lub chorobę, który uniemożliwia wykonywanie lub co wpływa na normalny zakres mobilności. Kilka czynników może być przyczyną tego, więc jeśli czujesz frustrację nie jest tak sprawny fizycznie jak chcesz, są szanse, udostępnić jeden lub więcej powodów, z innymi.

Błędnika

Błędnika jest infekcja, a nawet śmierć z ucha wewnętrznego, która odgrywa kluczową rolę w bilansie. Osoby z tą chorobą mogą znaleźć chodzenie trudne, aw niektórych przypadkach zawroty głowy tego warunku powoduje może uniemożliwić im siedzieć prosto na krześle bez discomfiting uczucie, że będą spadać.

Otyłość

Osoby z wysokim wskaźnikiem masy ciała mogą być klasyfikowane (przez lekarza lub zdrowia doradca) jako chorobliwie otyłych. Poruszanie się z tak dużą nadwagą na ciele może powodować zmęczenie i duszności, ze względu na obciążenie pracą na sercu. Ludzie, którzy są chorobliwie otyłych zaleca się schudnąć za pomocą diety, następnie uruchomić program ćwiczeń zalecaną medycznie.

Zapalenie stawów

Arthritis zapalenie stawów, i mogą powodować wielkie ból bioder, kolan i przegubów rąk. Mobilność i aktywność fizyczna może być niemożliwe lub intensywnie bolesne dla ludzi, którzy cierpią z tego warunku.

Emocjonalne Blokady

Ludzie, którzy mieli straszne doświadczenia w zajęciach sportowych w szkole może trwać cierpieć ataki paniki i silny lęk na myśl, że uczestnictwo w aktywności fizycznej w wieku dorosłym. Te wspomnienia, jeśli tyle traumatyczne, mogą być na tyle silne, aby utrzymać dorosłego powrotem z udziału w aktywności fizycznej ćwiczeń.

Paraliż

Osoby, które miały wypadek, który doprowadził do uszkodzenia kręgosłupa mogą być ograniczone w zakresie ruchu. Może to spowodować uszkodzenie rdzenia kręgowego, który wpływa na ruch nogi lub uszkodzenie może być wyżej, wpływając ruch ramion jak również. Ponownie, każdy rodzaj fizycznej programu mobilności lub klimatyzacji należy lekarskie przepisane i nadzorowane przez fizjoterapeutę.

Choroby autoimmunologiczne

Choroby autoimmunologiczne, takie jak stwardnienie rozsiane (MS) może mieć wpływ na równowagę, ruch i koordynację, wpływających na zdolność cierpiącego poruszać się i korzystać bez ograniczeń.

Choroby serca / Angina

Obecność choroby serca oznacza, że ​​mięsień sercowy nie może pompować utlenionej krwi wokół ciała wystarczająco szybko, aby sprostać wymaganiom wysiłku fizycznego. Niektóre niewielki wpływ ćwiczenia można wykonywać dokładnie, ale tylko w ramach porad i wskazówek specjalisty serca lub lekarza.