adcov.com

Czym jest Ginger Root Herbata jest dobra?

Imbiru ma wiele korzyści dla zdrowia i mogą być wykonane w kilku formach. Nawet jeśli tylko kawałek do świeżego korzenia i zaparzać ją w gorącej wodzie, aby zrobić herbatę, imbir, będzie jeszcze przeżyć kilka korzyści - czy to zwolnienie z nudności i ból, leczenie ból gardła lub jako część Chińczyków dwukropek czyścić.

Bóle miesiączkowe

Chińskie kobiety picia herbaty imbir, zmieszany z brązowym cukrem, aby złagodzić bóle menstruacyjne. Kombinacja ta nie tylko pomaga ból, ale to pomaga organizmowi wyeliminować odpady, zapewniając go oczyścić. Pić co najmniej 2 razy dziennie, więcej, jeśli skurcze jest ciężka. Możesz także przygotować ciepłą herbata imbir kompres, wykonane z 6 uncji świeżego imbiru i 1 qt. wrzącej wody. Zanurz ręcznik w nim i umieścić ją na swój brzuch, aby złagodzić skurcze. Imbir i rozgrzewający kompres zapewnić ogrzewanie, efekt pad.

Przeziębienia

Imbir herbata może pomóc leczyć cierpiących na zimno z ich zakażenia szybciej, ponieważ może być łyk pomóc przełamać gorączkę. Picie ciepłej wody w parze ze świeżym imbirem i cytryną, podczas kąpieli w gorącej kąpieli, sprowokuje pocenie i pomóc przełamać gorączkę, przyspieszyć regenerację od zakażenia. Pikantne i słodkie połączenie pomogą rozbić śluz i zatorów z Twojego zimno, które sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo.

Ból gardła

Wypić gorącą wodę, w parze ze świeżym imbirem i 3 łyżki. miodu. Pić herbatę stopniowo; jak gardło mogą czuć mrowienie i szorstkie, jak go usunąć. Jeśli ból gardła jest ciężka, może chcesz dodać korzeń prawoślazu z imbirem i miodem herbaty, jak będzie to pomóc w uzdrowieniu swojego obrzęk zapalny gardła.

Nudności i niestrawność

Picie herbaty imbir może zmniejszyć objawy nudności i wymioty, związane z chorobą lokomocyjną, ciążę i grypy. Imbir pomaga te objawy, pomagając wydzielanie soków trawiennych, minimalizacji i maksymalizacji kwas żołądkowy napięcie mięśni w jelitach. Należy dążyć do picia 2 filiżanek herbaty dziennie i dodać 1 łyżeczka. świeży imbir do każdego z nich. Jeśli jesteś w ciąży, nie ma imbir dłużej niż 4 dni z rzędu.

Ból stawów

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, imbiru herbata mogą być również podawane w celu łagodzenia bólu związanego z zapaleniem stawów (patrz link w zasoby). Herbata pomaga zapobiegać zapalenie naczyń krwionośnych, które wywołują ból stawów. W przypadku osób cierpiących wziąć imbir dwa razy dziennie, ich ból osłabnie, a oni nie będą musieli tyle leki przeciwbólowe na receptę.