adcov.com

Czy witamina C Nowy Cancer Cure?

Czy witamina C Nowy Cancer Cure?


Korzyści z ziół i witamin, są znane od wieków, z naciskiem na witaminę C, na rzecz systemu odpornościowego organizmu. Idee jednego naukowca XX wieku rozwinęły się w kontrowersyjnej teorii, że witamina C może być skutecznym lekiem na raka.

Historia

Witamina C po raz pierwszy zastosowano w leczeniu raka w 1970 roku przez laureata Nagrody Nobla Linus Pauling. Paulinga Uważa się, że właściwości przeciwutleniające witaminy C są zdolne do zatrzymywania rozprzestrzeniania nowotworu, co czyni ją skuteczną traktowanie wszystkich stadiach nowotworu.

Pauling przeprowadziła badania setek śmiertelnie chorych pacjentów z nowotworami, w których podawano witaminę C rutynowo każdego dnia. Jego badania wykazały, że nieuleczalnie chorych pacjentów, którzy spożywali witaminy C dziennie mieszkał średnią długość życia ponad trzykrotnej standardowej długości.

Teoria

Jakiegoś Johna Hopkins naukowcy starali się wyjaśnić i przetestować teorię Pauling, czy to udowodnienie lub podważania raka witamina C jest utwardzania możliwości. Teorią jest to, że właściwości przeciwutleniające witaminy C pomoże wychwytuje wolne rodniki, które są produkowane przez pewne rodzaje raka. Te wolne rodniki są szkodliwe dla DNA organizmu. Witamina C hamuje nie tylko ze wzrostem nowotworu, ale także wzmacnia układ immunologiczny, pozwalając na walce mocniej do komórek nowotworowych.

Spekulacja

Mayo Clinic zakwestionował teorię Pauling poprzez testowanie go w pod koniec 1970 roku. Przeprowadzili oni badania, dwa zarówno w warunkach kontrolowanych w celu testowania efektów witaminy C na pacjenta cierpiącego na raka. W obu badaniach, nie było uzasadnione dowód, że witamina C miały żadnego wpływu na żywotność pacjenta lub wzrostu komórek rakowych.

Jednak Mayo Clinic wprowadzony doustnie tylko witaminy C, natomiast Pauling i jego partner podawać go w mowie i dożylnie. Dożylne witamina C jest pokazana, aby mieć większy wpływ niż witamina C podjętej przez usta.

Rozważania

Ponieważ badania kliniczne kliniki Mayo zostały udowodnione niedokładne, ciekawość została ponownie podniesiona w możliwość witamina C jest metodą leczenia raka. Według National Cancer Institute, studia na Uniwersytecie w Kansas Medical Center miał pozytywne, ale nie ostateczne wyniki. Jednak badania z Memorial Sloan-Kettering Cancer Center wykazały, że witamina C w połączeniu z chemioterapią miały negatywne skutki, pozwalając guzy rosną większe.

Ostrzeżenie

Raka nie powinien być traktowany bez pomocy personel medyczny. Natomiast witamina C okazał się korzystny na zdolność organizmu do zwalczania chorób, nie jest na tyle wystarczające badania w celu określenia, czy witamina C jest odpowiednie jako alternatywnego leczenia raka. Raka pacjent powinien rozważyć swoje opcje i dowiedzieć się o nich z onkologiem.