adcov.com

Czy Wild Yam Dobra Take Podczas ciąży?

Brak badań rozwiązania bezpieczeństwa podczas ciąży dzikiego yam, fitoestrogeny znany również jako root reumatyzm lub sprzedawane jako naturalne dehydroepiandrosteronu (DHEA). Według Narodowego Instytutu dla zdrowia, nie ma też badań oceniających potencjalną toksyczność dla oczekującej matki lub płodu.

Fakt

W latach 1960, hormony były produkowane chemicznie z meksykańskiego dzikiego yam. Na podstawie tego, ludzie zakładają, że dziki yam zawiera hormonów. Ale zgodnie z National Institutes for Health, dziki yam nie zawiera hormonów lub prekursory hormonów, takich jak progesteron.

Plotka

Plotka głosi, że dziki yam zawiera progesteron i jego stosowanie wspiera ciąży i łagodzi poranne mdłości. Korzyść ta jest ściślej związana z form kapsułek dzikiej yam.

Rozważania

Jest możliwe, że niehormonalne substancja w dzikiej yam stymuluje skurcze macicy. Choć może to być pomocne w czasie porodu, to jest niebezpieczne w miesiącach przed porodu.

Teorie i spekulacje

Ciało nie konwertuje składnik aktywny w dzikich yam, diosgeniny, do hormonów. Niektóre produkty mogą być dzikie yam splecione ze sztucznymi hormonami, które mogą okazać się szkodliwe w czasie ciąży.

Ostrzeżenie

Nigdy nie powinno się zakładać, że bez recepty, produkty naturalne i organiczne są bezpieczne. Zaważyć na ostrożności w czasie ciąży. Każda substancja, która może zmienić poziom hormonów może zmienić ciąży i jej wyniku. Przed użyciem takich produktów skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem.