adcov.com

Czy Walking pomóc Ci Cienki?

Chodzenie może pomóc cienka pomagając spalić kalorie. Podczas jazdy i inne ćwiczenia aerobowe o wysokiej intensywności pomoże spalić kalorie i uzyskać cienkie w szybszym tempie, chodzenie regularnie będzie również spalić około 200 kalorii na godzinę. Oprócz chodzenia, właściwa dieta również pomoże szczupły talii.

Wpływ ćwiczeń o niskiej

Jeśli masz nadwagę i obecnie kształt, są szanse, wysokiej wpływ ćwiczeń położy duży nacisk na stawy i więzadła. Podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności są coś można pracować do, chodzenie może pomóc cienka przez spalanie kalorii pominięciem dużo wpływu na stawy. Zmniejszy to ryzyko poniesienia szkody, utrzymanie się na nogach dłużej i pomaga spalić więcej kalorii.

Prędkość Walking

Jeśli szukasz w celu zwiększenia liczby kalorii płoną na godzinę, po prostu zwiększyć szybkość, z jaką idziesz. Zgodnie z Mayo Clinic, zwiększając prędkość z 2 mil na godzinę do 3 1/2 pomoże Ci spalić prawie 100 dodatkowych kalorii na godzinę. Jak zwiększyć szybkość, ważne jest, aby utrzymać dobrą formę, postawę i równowagę podczas wykonywania ćwiczenia chodzenia.

Wytrzymałość

Podczas spaceru nie spalić wiele kalorii na godzinę, to jest możliwe do wykonania przez dłuższy czas, jeśli poprawić wytrzymałość. Zwiększającą wytrzymałość bieżni pozwoli rozszerzyć swoje ćwiczenia do punktu, w którym jesteś spalania dużej ilości kalorii. Jak to wytrzymałość buduje, będzie w stanie zwiększyć ilość kalorii można spalić ciała. Ponadto, poprawiając wytrzymałość skorzystają swoje serce, jak również swoje inne narządy.

Warm Up

Aby pomóc Ci uniknąć obrażeń podczas spaceru, ważne jest, aby wdrożyć regularnych rutynowych nagrzewania, mające na celu pomóc rozciągnąć mięśnie i więzadła. Wykonywanie nogę, ramię i ciągnie tułowia pomoże zmniejszyć ryzyko ciągnięcie mięśni podczas chodzenia. Ponadto, począwszy od rutynowych spaceru z pięć minut bardzo powolnego chodzenia pozwoli organizm do ogrzania się i dostać się do rytmu ćwiczeń.