adcov.com

Czy Utrata włosów normalnych Dołącz korzenia?

Czy Utrata włosów normalnych Dołącz korzenia?


Każdego dnia, można stracić włosy w wyniku manipulacji, takich jak czesanie, mycie i stylizacji. Wypadanie włosów jest normalne, naturalne ciała funkcji, które są potrzebne do zdrowego wzrostu włosów.

Fakty

Wypadanie włosów zdarza się, gdy mieszki włosowe kończy swoją rosnącą (anagen) i wejdzie w fazę spoczynku (telogen), fazę. Włosy są uwalniane od głowy u nasady i włosy powstaje nowy, aby ją zastąpić.

Rzuca vs Breakage

Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między tymi dwoma zdarzeniami, jak wiele osób się ich mylić. Tracenie jest naturalny proces, który dzieje się na co dzień; pęknięcie zazwyczaj wynikiem uszkodzenia mieszka włosowego przez czynniki zewnętrzne, takie jak zabiegi chemiczne, wykorzystanie narzędzia do układania ciepła i nieostrożnego obchodzenia się. Musisz znać różnicę patrząc na wydany włosów: jeśli jest biały żarówka obecny, włosy naturalnie rzucić z głowy. Jeśli nie żarówka jest obecny, to prawdopodobnie uszkodzony włosy.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Tracenie jest wymagane, aby rozwijać nowe, zdrowe włosy. Jest to proces, który nie może być całkowicie zapobiec. Jednak nadmierne złuszczanie może być usunięte z czosnkiem, albo suplementów czosnku wewnętrznie lub przez kruszenie ząbek, mieszanie z odżywką i stosowania na skórę głowy i włosy w leczeniu.

Rozważania

Stres, zmiany hormonalne, z powodu ciąży lub urodzenia kontroli, zła dieta lub tarczycy problemy mogą być wszystkie przyczyniają się do nadmiernego przelania włosów. Jeśli występują ciężkie wydalaniem, skonsultować się z lekarza specjalisty, aby określić przyczynę problemu.