adcov.com

Czy tran Przyczyna skóry tłustej?

Olej z ryb jest popularny jako źródło Omega-3 suplement. Niektórzy zauważyli biorąc oleju rybnego sprawia, że ​​ich skóra tłusta, co może się zdarzyć, zwłaszcza jeśli zaczynają się zbyt szybko biorąc dużą dawkę.

Ostrzeżenie

Olej z ryb z niektórych gatunków ryb może być wysoki w rtęci, a nadmiar ilości oleju z ryb może powodować krwawienie i inne szkodliwe skutki uboczne.

Tuńczyk, miecznik, rekin, makrela tilefish i są zazwyczaj najwyższe w rtęci, a FDA zniechęca kobiety i dzieci narażone na te ryby, w tym ich olejach rybnych.

Suplementów oleju z ryb należy przerwać na dwa tygodnie przed i po zabiegu, ponieważ rozrzedzają krew.

Korzyści

Olej z ryb może zmniejszyć osoby ryzyko zawału serca, udaru mózgu, śmiertelnych arytmii lub wysoki poziom cholesterolu.

Dwa gramy oleju rybiego na co dzień może przedłużyć zdrowia danej osoby, zmniejszając ryzyko chorób serca, ale w celu uniknięcia problemów tłustej skóry, dawka może zostać uruchomiony na jednym g następnie zwiększyć do dwóch g po kilku dniach.

Rozważania

Jako alternatywa, ludzie mogą jeść tłuste ryby zimnej wody tak jak łosoś lub halibuta kilka razy w tygodniu, aby uzyskać korzyści z omega 3 tłuszcze. Osoby z oleistych problemów skórnych mogą używać tej metody, aby uzyskać te same korzyści, o ile nie mają choroby serca lub wysokie poziomy triglicerydów.

Expert Insight

American Heart Association zaleca, ludzie, którzy nie mają choroby serca, aby zwiększyć spożycie tłuszczów omega-3, EPA i DHA, przez jedzenie tłuste ryby, takie jak łosoś dwa razy w tygodniu, plus tofu, orzechy włoskie i olej z nasion lnu, aby czerpać korzyści z roślin na bazie Tłuszcze omega 3, ALA. Jednak ludzie, którzy mają już choroby serca, zaburzenia rytmu serca lub wysoki poziom cholesterolu może mieć dwa g oleju rybiego dziennie po konsultacji z lekarzem --- zwiększenie dawki stopniowo, aby uniknąć skóry tłustej.

Znani Krawaty

Sprawy rodzinne "Suzanne Somers zrobił obszerne badania na temat korzyści z oleju z ryb i konsumpcji ryb z nutritonists, i stwierdził o swoich świadczeń zdrowotnych. Jej wyniki badań na temat oleju z ryb i spożycia ryb można zobaczyć w książce "Przełom: Osiem kroków do Wellness" i ta książka wymienia oleju tłustych ryb może rozwiązać problemy skórne w niektórych przypadkach.