adcov.com

Czy Salt zatrzymania utraty wagi?

Sól jest istotną częścią każdej diety. Większość soli zużywanej pochodzi z żywności jemy. Dodatkowe sól pochodzi z Solniczka. Sól jest krytyczny w każdej diety i jeść więcej lub wycinania sól nie zatrzyma utratę wagi.

Znaczenie

Sól nie ma kalorii. Wysokie spożycie soli może powodować przyrost masy wody tymczasowy.

Efekty

Wiele szybkie diety odchudzające są niskie w soli. Większość wagi utraconej jest waga woda, która szybko odzyskała po wznowieniu normalnego odżywiania i jedzenia pokarmów zawierających sól. Może to powodować zwiększenie masy ciała.

Rozważania

Wiele produktów, które można wyeliminować podczas diety odchudzającej są wysoko przetworzonej żywności, fast foodów, błonnika i niską kaloryczność pokarmów o dużej gęstości, z których wszystkie zawierają dużo soli. Dieta o niskiej zawartości soli składa się z dolnej i zdrowszej żywności, kalorii, które przyczyniają się do utraty wagi.

Woda

Picie wody i innych płynów jest ważną częścią każdej diety. Płyny pomocy soli płukania z ciała i zapobieganie retencji wody, co prowadzi do oty dotyku i wyglądzie. Picie dużej ilości wody jest zalecany w każdej diety odchudzającej.

Wymagania

Narodowej Akademii Nauk zaleca minimum 500 mg soli dziennie i nie więcej niż pomiędzy 1.500 a 2,400mg. Przeciętny Amerykanin zużywa około 3,500mg soli dziennie. Mężczyźni zazwyczaj zużywają więcej.

Ostrzeżenie

Dieta o niskiej zawartości soli może prowadzić do utraty wagi, ale może to być niebezpieczne dla osób starszych, którzy mogą łatwo się odwodnić, zawroty głowy i słaby. American College Położnictwa i Ginekologii ostrzega, że ​​kobiety w ciąży powinny unikać diety o niskiej zawartości soli. Kobiety w ciąży, które ograniczają soli mają zwiększone ryzyko wystąpienia urodziłam martwego lub niskiej masy urodzeniowej dziecka.