adcov.com

Czy ROBITUSSIN Dobra Take Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi?

ROBITUSSIN przepisywanie informacje wskazują, że osoby z wysokim ciśnieniem krwi powinny unikać stosowania tego leku. Większość over-the-counter leki na przeziębienie zawierają składniki, które zaostrzają nadciśnienie. Istnieją alternatywne leki, które łagodzą objawy przeziębienia i grypy dostępne dla osób z wysokim ciśnieniem krwi.

Tłumiące

Dekstrometorfan jest składnikiem ROBITUSSIN zastosowanego do tłumienia kaszlu. Dekstrometorfan zmniejsza skuteczność większości leków wysokie ciśnienie krwi.

Wykrztuśne

Efedryna jest używana w niektórych formach ROBITUSSIN jako wykrztuśny kaszel. Lek ten podnosi ciśnienie krwi i zwiększa częstość akcji serca. Formy efedryny mogą być wymienione na etykiecie jako pseudoefedrynę lub efedryny.

Sód

ROBITUSSIN jest wysoka zawartość sodu. Jedna łyżka Extra Strength ROBITUSSIN niesie 4,8 miligramów sodu. Strona Mayo Clinic wynika, że ​​osoby z nadciśnieniem spożywać nie więcej niż 1500 mg na dobę. ROBITUSSIN zalecana dawka dla dorosłego wynosi 2 łyżki co cztery godziny. Daje to prawie 60 miligramów sodu, że pacjent może nieświadomie spożywamy.

Interakcje

Efedryna i dekstrometorfan zmienić sposób organizm metabolizuje wysokie ciśnienie krwi narkotyków. To może powodować poważne reakcje. Pacjenci powinni zawsze zapytać farmaceutę przed zastosowaniem każdego over-the-counter leki na zimno, w tym ROBITUSSIN.

Alternatywy

Użyj over licznika na przeziębienie i grypę leki przeznaczone dla pacjentów wysokiego ciśnienia krwi. Kilka firm, aby te.