adcov.com

Czy Owijanie ciała w Plastic topnieć Fat?

Czy Owijanie ciała w Plastic topnieć Fat?


Pomysł, że można schudnąć owijając ciało w plastiku jest błędne. "Okłady" z każdego rodzaju, czy to domowej roboty, zakupione od infomercial lub sprzedawcy, czy podjęte w salonie piękności nie spalić tłuszcz lub zmniejszyć komórki tłuszczowe.

Odchudzanie Scam

Według Centrum autora, body-builder i osobisty trener Tom Venuto, jeśli reklama tworzywa sztucznego lub innego typu Body Wrap twierdzi jego stosowanie będzie wywoływać utratę tłuszczu, to powinny być traktowane przez konsumentów jako oszustwo. Nie istnieje, że badania naukowe archiwizuje te roszczenia.

Prokuratura

Przedsiębiorstw ubiegających się o produkty okład spowodować utratę tłuszczu mogą potencjalnie być ścigany przez Federalną Komisję Handlu, jeśli badane ze względu na brak dowodów naukowych tworzenie kopii roszczeń. W tym przypadku, są zmuszone do co najmniej zatrzymać co twierdzi, jeśli nie są poddane dużym grzywny.

Funkcja zawinąć w

Owijania ciała w plastiku --- lub inny rodzaj opasania ciała --- mogą początkowo wziąć centymetrów talii. To nie jest równoznaczny z topnieją tłuszczu, jednak. To jest tylko waga wody i jej wpływ jest tylko tymczasowe, aż do pełni nawodnić się.

Jak utraty tłuszczu

Jedynym sposobem, aby spalić tłuszcz jest albo spożywać mniej kalorii, wykonywać więcej, lub, dla maksymalnej utraty wagi, i drugie. Program ćwiczeń składa się z kilku sesji treningowych cardio i odporność na co najmniej dwa w tygodniu jest idealny, w połączeniu ze zrównoważoną, pożywne diety.