adcov.com

Czy opryszczka narządów płciowych Curable?

Opryszczka narządów płciowych jest chorobą wywoływaną przez wirusa opryszczki pospolitej (HSV). Istnieją dwa typy wirusa, I i II. Opryszczka narządów płciowych jest zwykle spowodowane przez HSV-2. Obecnie nie ma lekarstwa na opryszczka narządów płciowych, choć istnieją leki, które mogą uczynić życie z opryszczką zarządzaniu.

Doustne leki przeciwwirusowe

Herpes może być prowadzone różnymi sposobami. Być może trzeba będzie wypróbować kilka interwencji, aby znaleźć taki, który pracuje dla Ciebie. Jeden, że lekarz będzie prawdopodobnie najpierw wypróbować to na receptę leki przeciwwirusowe, takie jak acyklowir i Valtrex. Mogą one również pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się infekcji do swojego partnera. Mogą być jednak kosztowne i mają skutki uboczne, jak i problemów trawiennych żołądka, utratę włosów i mogą podatku nerki.

Dieta Modyfikacje

Zmiany diety może pomóc żyć z opryszczką. Niedobór witamin i minerałów może przynieść na ogniska. Można zmniejszyć ognisk dodając lizynę do swojej diety. Również zużywają substancje, które zawierają duże ilości cynku i witaminy C, B i E. Wiele owoców i warzyw zawierają te. W celu zapewnienia wystarczającej ilości odpowiednich witamin i minerałów, można podjąć multiwitaminy. Unikaj żywności, takich jak czekolada lub orzechów, gdyż zawierają argininę, które mogą powodować lub nasilać ogniska.

Zarządzanie stresem

Stres może nasilać lub nawet spowodować wybuchy opryszczki. Techniki zarządzania stresem może zminimalizować ryzyko wybuchu. Kilka sposobów, aby to zrobić to poprzez medytację, techniki relaksacyjne mięśni, ćwiczenia fizyczne lub masaż. Terapia dyskusja może być coś, czego użyć, aby zmniejszyć stres.

Miejscowe leki przeciwwirusowe

Są też miejscowe leki przeciwwirusowe, takie jak Dynamiclear, dostępne, które mogą sugerować, lekarz. Działają one poprzez zabijanie patogenów w kontakcie. Są one stosowane raz na ból na ogniska, więc są one bardziej opłacalne niż leków doustnych, jeśli działa dla Ciebie.

Inne interwencje

Choć te nie zostały dokładnie zbadane, jest niepotwierdzonych interwencji że niektórzy chorzy opryszczki przysięgają. Jednym z nich jest uniknięcie sztuczne środki słodzące. Wiele osób z opryszczką, że te epidemie progowych. Inny z nich jest użycie acetonu na rany. To można znaleźć w zmywacz do paznokci. To również nie został zbadany przez środowisko medyczne i niepotwierdzone w przyrodzie. Niektórzy ludzie również użyć lodu. Kiedy czują mrowienie, które ogłasza początki rany, trzymaj się lód na aż topi. Są to wszystkie "środki do domu", które nie mają podstawy naukowe.