adcov.com

Czy NLP Help OCD?

Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, znany również jako OCD, charakteryzuje się myśli i niekontrolowanych czynności. Mogą one różnić się od ciągle wyciągając włosy, aby obsesja czystości, ciągle martwić się o drzwi są zamknięte. To strasznie frustrujące, że powoduje zaburzenia osoba iść w kółko tych samych przymusów w kółko. Neurolingwistyczne programowanie, czy NLP okazał się odwrócić podstawowych wzorców myślowych, które tworzą tego zaburzenia.

Objawy OCD

Większość ludzi, którzy mają myśli, że OCD stale powstające i nie odejdzie bez względu na to, jak bardzo chcą im. Istnieje stała potrzeba wykonywania określonej czynności w kółko. Mogą one nadmiernie martwić o zarazki, choroby lub bezpieczeństwa. Może to objawiać stałej mycia rąk lub sprzątanie domu. Mogą Wielokrotnie sprawdzić rzeczy, takie jak drzwi, aby upewnić się, że jest zamknięty, z powodu przewlekłego strachu i wątpliwości, które mogą pochodzić nawet jeśli po prostu zamknął drzwi dwie minuty temu. Nie może być powtarzany ruch, takich jak miga oczy, dotykając lub przesuwając nogi głowę.

Czym jest NLP

NLP jest oparty na języku leczenie alternatywne, które ponownie kształci ludzie się bardziej świadomym i kontroli ich myśli i zachowań w celu zmiany psychiczne i emocjonalne wzorce. Lekarz NLP wykorzystuje specyficzne sposoby mówienia do pomocy osobę wprowadzić te zmiany.

Mieć kontrolę nad swoim umysłem Zamiast kontrolowana przez IT

Ludzie z OCD są kontrolowane przez ich umysłach, które czynią je przejmować i trzeba zrobić zadanie złagodzić obawy. Problemem jest to, że nie czują się lepiej, kiedy mają zrobić zadanie, więc muszą zrobić to ponownie i ponownie. NLP oferuje strategii rozwiązywania tych rujnujących myśli tak, że człowiek może sobie z nimi poradzić, gdy się pojawią, a nawet stać się całkowicie wolne od nich. NLP daje człowiekowi nowy sposób myślenia i odczuwania na nieprzytomnego, głębokim poziomie.

NLP i hipnoza będzie naprawdę wyleczyć OCD?

Choć jest nieprofesjonalne kiedykolwiek zagwarantować lekarstwo, NLP pomogło miliony ludzi zmieniają się niechcianych wzorców i skutecznie pomogła wielu ludziom w ich OCD. NLP może pomóc przekwalifikować umysł, przełamać schematy i czują się bardziej pozytywnie nastawieni do życia. NLP jest o pomaganiu ludziom przejąć kontrolę nad swoim życiem.

Jak długo potrwa do leczenia OCD z NLP?

Średni czas potrzebny do leczenia OCD z NOP jest 03:57 godzinnej sesji. Oczywiście każdy człowiek jest inny, więc wyniki mogą się różnić. Niektórzy ludzie stają się wolne od OCD w mniejszej liczbie sesji, a niektóre trzeba bardziej skomplikowane przypadki. I są ludzie, którzy mogą pragną kilka dodatkowych sesji uporządkować kwestie związane dla podstawowych i maksymalnej dobrobytu.