adcov.com

Czy niemowląt Olej pomóc pozbyć się rozstępów?

Czy niemowląt Olej pomóc pozbyć się rozstępów?


Rozstępy są spowodowane przez szybki rozciągania skóry. Druga warstwa skóry, nazywana skórą właściwą, zawiera duże ilości kolagenu, który zapewnia elastyczność, co pozwala skórze na rozciąganie i wycofać bez znaczenia. Rozciągające, które występuje w szybki przyrost masy ciała, np czasie ciąży wywołuje rozpadu kolagenu w skórze, tworząc rozstępy, które są widoczne na zewnętrznej warstwy skóry. Większość rozstępy mogą być zminimalizowane. Jednak nie ilość balsamu, kremu lub oleju dziecko będzie się ich pozbyć.

Zapobieganie rozstępów

Olej dziecko nie będzie pozbyć się rozstępów, które są już tam jest. Zastosowanie każdej zmiękczającego pomoże zmniejszyć je, a może nawet zapobiec powstawaniu rozstępów. Witamina E kremy są o wiele bardziej skuteczne niż olej dziecko w tym celu; witamina E Krem odżywia skórę i pomaga zachować elastyczność w skórze.

Pewnie Stretch-Mark Cure

Plastyka brzucha lub brzucha jest jedynym prawdziwym lekarstwem na rozstępy. Ta operacja chirurgiczna wymaga chirurga plastycznego odciąć całą skórę poniżej pępka. Skóra zostaje rozciągnięte i przyszyty w kości łonowej. Powoduje to usunięcie wielu rozstępy i zastępuje je z dużą blizny, która rozciąga się od biodra do biodra. Blizna ta może być zwykle pokryte dno bikini. Liposukcja jest kosztowna operacja, która wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Laserowe usuwanie rozstępów

Niektórzy lekarze kosmetyczne oferują zabiegi laserowe do usuwania rozstępów. Generalnie, lasery wykorzystywane do rozkładu tkanki, a nie do naprawy tkanek. Upewnij się, że badania tego kosztownego serię zabiegów, zanim je przeżywa. Nie należy spodziewać się, że twoje rozstępy usunięte. Przeciwnie, należy oczekiwać z wyglądu rozstępów zostać zmniejszona.

Mikrodermabrazja Zabieg na rozstępy

Mikrodermabrazja polega na usunięciu zewnętrznej warstwy skóry, aby zmniejszyć wygląd blizny, uszkodzenia słońce i zmarszczki. Od rozstępy tworzą w skórze w porównaniu do naskórka to leczenie nie działa.

Życie z rozstępy

Szanse są, twoje rozstępy przeszkadza ci więcej, niż przeszkadza ktoś. Jeśli rozstępy są jeszcze świeże, daj mu czas. Rozstępy, które są nadal czerwone lub fioletowe są blizny, które nie są jeszcze zrośnięte. Można zauważyć, że te ciemne rozstępy kurczą się w czasie i może praktycznie znikają. Gdy twoje rozstępy stają się opalizujący - białe - są one wyleczone i nie kurczą się dalej.