adcov.com

Czy masło kakaowe i witaminę B uniemożliwiają rozstępów?

Jest wiele rzeczy, które mogą powodować rozstępy. Może masz rozstępy po ciąży, zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała, a nawet z braku wilgoci w powietrzu. Rozstępy nie są szkodliwe, ale nie zawsze są one najbardziej przyjemny dla ludzi patrzeć. To może być bardzo frustrujące, aby schudnąć, ale mają stare rozstępy pozostają. Rozstępy powstają, gdy wierzchnia warstwa skóry wyciągnął zbyt daleko i łzy.

Masło kakaowe i Stretch Mark Prevention

Masło kakaowe jest stosowane od wielu lat w leczeniu i zapobieganiu rozstępów. Jest to skuteczne, ponieważ przenika przez górną warstwę skóry na dół do drugiej warstwy. Składniki masła kakaowego naprawy skóry i jest to naturalne i bezpieczne dla stosowania. Masło kakaowe jest również skuteczny w pomaganiu z przebarwieniami skóry, która występuje z rozstępami. Balsam masło kakaowe jest dość tanie i łatwo dostępne.

Witamina B i Stretch Mark Prevention

Witamina B Complex jest niezbędna dla zdrowej skóry. Witamina B powinny być spożywane trzy razy dziennie w formie suplementów (50 mg za każdym razem), w sumie 150 mg. Inne witaminy celu obejmują witaminę A (25.000 jm, których należy unikać w ciąży), witaminę E (400 IU), witamin C (1000 mg), krzemionka (1000 mg) i cynku (15 mg).

Ćwiczenie

Wykonując regularnie w połączeniu z masłem kakaowym i / lub witaminy B pomoże zmniejszyć rozstępy, ponieważ pracuje się poprawia krążenie do wszystkich części ciała, w tym skóry. Jeśli pot podczas pracy, jesteś pozbycie się toksyn poprzez porów. Pozbycie się toksyn, pomaga stymulować naturalny proces odnowy skóry.