adcov.com

Czy masaż płatnych na ubezpieczenie?

Czy masaż może być rozliczane na ubezpieczenia zależy od planu ubezpieczeniowego i dlatego otrzymujesz masaż.

Ubezpieczenie zdrowotne

Sprawdź swoje ubezpieczenie zdrowotne; niektóre firmy ubezpieczeniowe będą płacić do masażu, a niektóre nie. Według Instytutu Integrative Studiów Healthcare, tylko kilka państw pozwalają masażystów zostać zakontraktowane dostawcy z zakładów ubezpieczeń zdrowotnych.

Rozważania na ubezpieczenie zdrowotne

Podczas gdy kilka firm ubezpieczeń zdrowotnych, które obejmują masaż może za to zapłacić jako środek zapobiegawczy, większość wymaga konkretny powód (na przykład urazów tkanek miękkich lub ból pleców lub szyi) i skierowanie od lekarza do masażu.

Auto Insurance

Jeśli w wypadku samochodowym i masz Personal Injury Protection (PIP) w ramach swojego ubezpieczenia auto, PIP będzie płacić do masażu, jeśli masz skierowania od lekarza. Jeśli nie masz PIP i są zaangażowane w przypadku innych firm, rachunki mogą być włączone do masażu jako część kosztów leczenia wysyłanych do firmy ubezpieczeniowej przez drugą stronę umowy.

Comp Robotnicza

Według Instytutu Integrative Studiów Healthcare, wszystkie 50 państw niech masażystów rachunek za sesje masażu z klientami, którzy poszkodowanych w pracy (odszkodowań). Trzeba mieć skierowanie od lekarza.

Rozważania Znalezienie masażysty

Nie wszystkie masażystów wybrać rachunek ubezpieczenia, więc należy zapytać, zanim się na wizytę. Jeśli plan ubezpieczeń zdrowotnych wymaga zobacz dostawcy w-sieci, trzeba będzie znaleźć terapeuty masażu, który jest dostawcą dla planu ubezpieczeniowego.