adcov.com

Czy Maca Magia napromieniowana?

Czy Maca Magia napromieniowana?


Maca Magia sprzedaje suplementy mieszane z korzenia maca, korzeń żywienia pakowane uprawianych w Peru. Istnieją pewne obawy, czy na korzeń maca maca suplementy Magic są napromieniowane, proces, który odsłania korzeń na promieniowanie. Organizacje takie jak Zrównoważonego tabeli, na przykład zauważyć, że napromieniowanie substancji spożywczych mogą tworzyć właściwości rakotwórcze. Wielu konsumentów dbających o zdrowie wybrać, aby nie spożywać pokarmów związane z promieniowaniem, z obawy tych negatywnych skutków dla zdrowia.

Magia Maca

Magia Maca to marka maca uzupełnienie głównego, który jest w pigułki, proszku i nalewki form. Maca jest naturalnym suplementem, wykazano zwiększenie funkcjonowanie seksualne u kobiet i mężczyzn, poprawy stanu zdrowia prostaty, według badań przeprowadzonych przez BioMed Central medycyny komplementarnej i alternatywnej ,.

Obawy napromieniania

Napromieniowanie żywności jest system przetwarzania żywności, które stosuje się do żywności promieniowania po zbiorze, aby zabić bakterie lub wirusy, które mogą się nagromadzić. Napromieniowanie powoduje pogorszenia jakości żywności i produkuje wolne rodniki, przynosząc wysokie ryzyko zachorowania na raka i zwiększa proces starzenia się, według badań udokumentowanych przez Organic Konsumentów. Substancje napromieniowane może zwiększyć związków rakotwórczych, mówi naukowiec raka George Tritsch. Przytacza on również, że badania bezpieczeństwa człowieka najdłużej trwał 15 tygodni tylko, co stawia spekulacje na temat długoterminowych skutków zdrowotnych spożywania napromieniowanej żywności, ziół i napoje w ludzi.

Maca Magia i Naświetlanie

Forma maca używane do suplementów Maca magia nie są napromieniowane, zgodnie z oświadczeniem na stronie internetowej firmy. Maca Magia zapewnia wersja organiczna maca pomóc obawy Łatwość konsumenta przez napromieniowanie, jak certyfikowane organiczne i dodatki do żywności nie mogą być napromieniowane.