adcov.com

Czy Kyolic Czosnek pomaga obniżyć ciśnienie krwi?

Czosnku mogą być jedną z najbardziej badanych i powszechnie znanych ziół leczniczych. Kyolic, lub wieku, czosnek jest często reklamowany jako naturalny środek, aby zmniejszyć (nadciśnienie), wysokie ciśnienie krwi. Potrzebne są dalsze badania, aby wyjaśnić niejasności wokół skuteczności Kyolic suplementów jako sposób na zmniejszenie nadciśnienia.

Badania czosnek

Zgodnie z Mayo Clinic, kilka badań z udziałem ludzi sugerują, że czosnek może nieznacznie obniżyć wysokie ciśnienie krwi. Jednak większe i bardziej strukturalnie studia dźwiękowe są zobowiązane do wspierania tych ustaleń.

Niepewny Dowody

Narodowy Instytut Zdrowia Narodowego Centrum na bezpłatne i Medycyna alternatywna mówi, choć czosnek może nieco zmniejszyć poziom cholesterolu we krwi nie jest jednoznaczne dowody, czy suplementów czosnku może obniżać ciśnienie krwi, nawet w niewielkim stopniu.

Obiecujące Ustalenia

Naukowcy z Brown University School of Medicine w Providence, Rhode Island, przeprowadził eksperyment z udziałem mężczyzn z wysokim poziomem cholesterolu i stwierdziła znaczny spadek ciśnienia krwi po badani wziął 800 mg wieku czosnku dziennie przez okres sześciu miesięcy.

Naukowcy odkryli, że ekstrakt z czosnku w wieku suplementacja stężenie cholesterolu całkowitego obniżone o 6 do 7 procent. Badanie zostało opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition w grudniu 1996 roku.

Zasięgnąć profesjonalnej porady

Jeśli w trakcie leczenia nadciśnienia tętniczego i rozważa dodanie Kyolic suplementów czosnku należy porozmawiać z lekarzem. Powinien on zostać poinformowany o wszelkich alternatywnych metod leczenia, których używasz lub planują korzystać, gdyż mogą one kolidować z lekami z nadciśnieniem lub powodować inne problemy zdrowotne.