adcov.com

Czy Jogurt dobry dla kobiet?

Jogurt jest dobre dla kobiet, z wielu powodów, ale być może najważniejszą zaletą jest to, że jest pełna wapnia. Kobiety potrzebują wapnia, zwłaszcza w ich wieku, w celu ochrony i zachowania zdrowia i wytrzymałości kości. Po kobiety przechodzą menopauzę, ich szanse na przejmującej osteoporozy lub choroby kości porowatej zwiększyć stycznie. Kobieta nie chce mieć tego warunku. To może prowadzić do złamań kości, a nawet wdowi garb, gdzie występują złamania kręgów i wielokrotnie kończy się pochylił indywidualne ciągu.

Źródło wapnia, pomocne, jeśli masz IBS

Zgodnie z Mayo Clinic, jogurt jest doskonałym źródłem wapnia, jak również dobrym źródłem białka. Ponadto, jeżeli dana osoba cierpi na zespół jelita drażliwego (IBS) jogurt może złagodzić objawy, według dr Michel Picco z Mayo Clinic.

Dobre bakterie

Jogurt zawiera bakterie i bakterie kwasu mlekowego bifido. To bakterie pomaga mikroorganizmy konwersji laktozy, które znajduje się w mleku, z którego wykonany jest jogurt, w kwas mlekowy. Probiotyki te lub dobre lub pożyteczne bakterie, znajdują się w jelicie grubym. Probiotyki mogą pomóc zmniejszyć gaz i zmniejsza wzdęcia i ból, który jest nieodłączną częścią IBS. Jeśli są zaparcia, jedzenie jogurtu może pomóc wyeliminować łatwiejsze, ponieważ pomaga jedzenie przechodzi przez jelita szybciej. Z drugiej strony, jeśli IBS powoduje biegunkę, probiotyki mogą zmniejszać częstość występowania biegunki. Jogurt może nawet pomóc wyjaśnić infekcji drożdży, według Probiotics-lovethatbug.com.

Niska zawartość węglowodanów, wysoka w witaminy z grupy B i minerały

Jogurt jest uboga w węglowodany i bogata w witaminy z grupy B i minerałów, a także doskonałe źródło białka, według Canadianliving.com.

Laktazy

Jeśli osoba jest laktoza tolerancyjny, jogurt może być odpowiedź, bo jogurt ma laktazy w nim. Laktazy jest enzym rozkładający laktozę, tak, że może być odpowiednio trawiony.

Kwas foliowy

Kobiety w wieku rozrodczym muszą kwas foliowy, które mogą być nabyte przez jedzenie jogurtu Cardio źródła Yoplait. Kwas foliowy jest witaminą B. Jeśli kobieta jest niedobór tego i zajdzie w ciążę może spowodować dziecka urodzonego z neuronowych problemów rur, takich jak rozszczep kręgosłupa. Ponadto, niedobór kwasu foliowego jest związane ze zwiększonym ryzykiem udaru i choroby niedokrwiennej serca.

Witaminy D

Jogurt, w zależności od marki, może być doskonałym źródłem witaminy D, co jest szczególnie ważne witaminy dla osób powyżej 50. roku życia ludzi w starszym wieku wymaga dwa razy ilość witaminy D, niż zrobić, młodych ludzi.

Ciąża

Jedzenie jogurtu podczas ciąży może zmniejszyć retencję wody i wzdęcia, a także skurcze mięśni, według Bebereviews.com. Wapnia, jogurt zawiera, działa, aby zredukować te objawy. Kobiety w ciąży potrzebują wapnia i białka i jogurt może zapewnić tego.