adcov.com

Czy Gazelle dobry aerobik?

Maszyny do ćwiczeń w domu dla treningu tlenowego oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do łączenia siłownię. Po dokonaniu zakupu, możesz trenować w wygody domu na własnym harmonogramem. Mogą być tani sprzęt, ale nie służą Twoje potrzeby?

Znaczenie

Tony Mała oszczędność miejsca tworzy sprzęt treningowy, który jest bardzo przystępne na prawie każdą kieszeń. Ideą tych maszyn fitness i sposób działają nie ma spowodować nacisk na kolana i kostki tak, bieżnia może.

Rodzaje

Gazela Edge jest lekki model z komputerem, który dostarcza opinię na temat czasu, prędkości, odległości i przybliżonych spalonych kalorii podczas treningu. Może pomieścić 250 kilogramów wagi. Gazela Wydajność 300 Model zawiera komputer pokładowy do śledzenia mil podróżujących, czas pracy na rękojeść i czujnik tętna wskaźnik monitoruje serce tak, że jesteś w odpowiedniej strefie dla treningu tlenowego. Model ten może pomieścić 275 kilo wagi użytkownika.

Cechy

Każdy z dwóch modeli pasuje do przechowywania pod łóżkiem, choć wahadłowego ruchu nóg przy stosowaniu nie wymaga dużo miejsca w domu. Łóżka, które są nisko w podłodze nie może pomieścić modelu Wydajność 300 do przechowywania pod spodem.

Koszt

Oszczędny Gazela krawędzi sprzedaje za około 100 dolarów, a wydajność 300 sprzedaje za około 200 dolarów.

Rozważania

Nie są mieszane opinie co do wykonywania trenerów Gazelle. Początkujący znaleźć to, aby dać pełny zakres ruchu ćwiczeń aerobowych, a zagorzali miłośnicy siłowni wolą bardziej tradycyjne ćwiczenia na StairMaster lub bieżni.