adcov.com

Czy Adipex powodować senność?

Czy Adipex powodować senność?


Adipex to marka dla phentermine leków na receptę. Jest tłumiącym apetyt, które są zazwyczaj stosowane w połączeniu z dietą i wysiłkiem fizycznym do leczenia otyłości. Jak w przypadku większości leków na receptę, istnieją znaczne efekty uboczne Adipex, że pacjenci powinni być świadomi, to wpływ na snu.

Cechy

Adipex jest silnym stymulantem, tłumiące apetyt i to o charakterze podobnym do amfetaminy. To uzależnia i znany jako narkotyk rekreacyjny nadużyć, więc należy zadbać o swoje recepty jest chronione. Adipex należy przyjmować zgodnie z zaleceniami, bo tylko tak długo, jak ustalone i tylko w ilości zalecanej. Lek ten nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania i należy przerwać po kilku tygodniach.

Efekty

Długotrwałe narażenie na wysokie dawki Adipex może mieć poważne konsekwencje, w tym zmian w osobowości, nadpobudliwość, problemy skórne, drażliwość i bezsenność. Lek ten nie powinien być traktowany w ciągu 10 godzin złoża. W celu uniknięcia problemów ze snem, to zazwyczaj zaleca się przyjmowanie tego leku z wody przed śniadaniem.

Ostrzeżenie

Adipex nie powodować senność, ale może to powodować słabe myślenie i upośledzać zdolność pacjenta reagują szybko na zmieniające się sytuacje. Jest to możliwe dla pacjentów będzie jeszcze na jawie w stanie odpowiednio reagować powodu tam zaburzeniami stanu psychicznego. Dlatego, zaleca się, aby u pacjentów przyjmujących ten lek powinny powstrzymać się od urządzeń mechanicznych, jazdy lub nie uczestniczy w innej działalności, która wymaga koncentracji uwagi. Picie alkoholu podczas przyjmowania Adipex nie jest zalecane, ponieważ może to zwiększyć potencjalne skutki uboczne tego leku.

Wycofanie

Skrajne zmęczenie jest objawem charakterystycznym wycofanie w długoterminowych pacjentów. Pacjenci nie powinni rzucić stosowania tego leku nagle bez konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem. Ten lek może wymagane stopniowe odsadzenia aż lek jest całkowicie z organizmu pacjenta.

Skutki uboczne

Niektórzy pacjenci mogą wykazywać reakcje alergiczne na Adipex tym obrzęk twarzy lub warg, trudności w oddychaniu lub pokrzywka. Reakcje alergiczne mogą również obejmować ból w klatce piersiowej, nierówne bicie serca, zawroty głowy, dezorientacja, wysokiego ciśnienia krwi lub uczucie dezorientacji. Te działania niepożądane mogą wymagać pilnego leczenia-medyczny. Mniej poważne działania niepożądane mogą obejmować ból głowy, drżenie, bezsenność, nerwowość, suchość w ustach, niepokój lub swędzenie. Jeśli którykolwiek z tych objawów się apodyktyczny, pacjent powinien skonsultować się ze swoim lekarzem.