adcov.com

Czosnek Korzyści Juice

Czosnek Korzyści Juice


Czosnek stosuje się jako lek do około 5000 lat, zgodnie Home-Remedies-For-You.com. Jest to naturalny środek antybakteryjny i zawiera german przeciwutleniacze i selen, według strony internetowej. Ekstrakcji soku z czosnku przez przecierania ząbki, naciskając, a wytężając siły zapewnia ciecz z ziół, które mogą być dodane do innych soków, zmieszanej do żywności lub pojedynczo, aby wzmocnić układ odpornościowy i niższe ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, według HappyJuicer .com.

Obniża poziom cholesterolu

Według WebMD, niektóre badania wykazały, że spożywanie czosnku mogą obniżać złego cholesterolu. Choć czosnek obniża zły cholesterol, lipoproteiny niskiej gęstości (LDL), może podnieść poziom dobrego cholesterolu, lipoprotein o wysokiej gęstości, zgodnie z All4NaturalHealth.com.

Poprawia Zdrowia Serca

Sok z czosnku (w formie dodatku) okazał się obniżyć wysokie ciśnienie krwi, według All4NaturalHealth.com. Jest również cieńsze naturalnie we krwi, co może być korzystne w zapobieganiu ataku serca. Jednak ta właściwość rozrzedzenie krwi może przedłużać krwawienie i prowadzić do trudności z krzepnięciem krwi, więc ludzie biorący leki rozrzedzenie krwi nie należy spożywać soku z czosnku, zgodnie z WebMD.

Środek dezynfekujący

Sok z czosnku zawiera allicyny i innych związków siarki z właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, według EarthClinic.com. Home-Remedies-For-You.com sugerują mieszanie soku z dwóch lub trzech ząbków czosnku z wodą, aby utworzyć roztwór dezynfekujący. Roztwór może być nanoszony bezpośrednio na rany za pomocą wacika. Po zastosowaniu rozcieńczony sok, ropa powinna zacząć drenażu z rany. Strona zaleca wycierania rany czystą słodką wodą, pozwalając mu wyschnąć i pokrycie świeżą gazą.

Immunologicznego Booster

Składniki odżywcze niezbędne do systemu immunologicznego Heath tym manganu, witamina B6, witamina C, białka, tiaminę, witaminę A i ryboflawiny sprzedawane są w soku z czosnku, zgodnie All4NaturalHealth.com. Zawiera ona również korzystny minerałów, takich jak wapń, miedź, żelazo, fosforu i potasu, oraz przeciwutleniacze, zgodnie z strony.