adcov.com

Czego unikać z wypryskiem

Wyprysk alergiczny jest chorobą skóry, która powoduje swędzenie, suchość skóry i pokrzywkę, że pogorszyć i rozprzestrzeniły po ekspozycji na alergeny. Wyprysk można podłączyć do niektórych produktów spożywczych, z objawami obrzęk i swędzenie intensyfikacji po konsumpcji.

Znaczenie

Wyprysk jest wniesiona przez odpowiedzi przeciwciał na alergeny pokarmowe, promowanie uwalnia histaminę w całym organizmie, które powodują stan zapalny. Spożywanie jedzenia wyzwala, prowadzi do wymawiane dyskomfortu w ciągu pięciu minut od spożycia.

Efekty

Alergie pokarmowe mogą powodować wyprysk lub zaostrzyć wcześniej występujące objawy egzemy wynikających z alergii do materiałów, czynników środowiskowych i chemicznych. Eliminacja alergenów żywności prowadzi do złagodzenia objawów i zmniejsza wystąpienie reakcji.

Rodzaje

Wspólne środki dietetyczne znane powodować lub zwiększać objawy obrzęku i suchości skóry związane z egzemą to owoce morza, nabiał, jajka, orzechy, pszenica i dodatków i konserwantów, które powodują wrażliwość chemicznych.

Identyfikacja

Badania krwi RAST pomiaru odpowiedzi przeciwciał do potencjalnych alergenów pokarmowych, z wysokim poziomem przeciwciał IgE wskazujących na alergię. Badania potwierdzają, alergie wyzwanie żywności opartej związane egzemy na poziomach podrażnienia miejscowego.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Wyprysk można leczyć mydeł i lotionów nawilżających, steroidy i leki antyhistaminowe miejscowego do redukcji obrzęku strzały leczących przewlekłe objawy alergii i antybiotyki zmniejszających zakażeń bakteryjnych powodowanych przez świąd.