adcov.com

Czego unikać w Naturalne leki na infekcje drożdży

Istnieje mnóstwo naturalnych lekarstw na infekcje drożdży, które wymagają stosowania elementów wspólnej sklep spożywczy i ziołowych nalewek. W najlepszym, te zabiegi polegają na niepotwierdzonych wsparcia. Jeśli chcesz szybko ulgę od drożdże, to najlepiej, aby uniknąć naturalnych lekarstw i trzymać się tego, co lekarze mogą zapewnić Ci jest wypróbowane i prawdziwe.

Leki babskie '

Jest tak wiele naturalnych lekarstw które twierdzą, że aby pozbyć się infekcji drożdży, trudno uporządkować potencjalnie pomocny od wręcz nieprzyjemne. Jedna rada nakazuje kobietom intensywnie tampon w jogurt naturalny i włóż ją w pochwie, lub zastosować jogurt bezpośrednio do pochwy z wacikiem. Inne naturalne środki m.in. stosując ocet jabłkowy cydr lub sorbinian potasu (konserwant) dupkiem jedzenie, wkładania obrane ząbki czosnku do pochwy przez 10 dni, lub stosując kwas borowy, olejek z drzewa herbacianego lub miodu do pochwy przez co najmniej tydzień.

Więcej holistyczne zabiegi związać współczesny drożdżycy pochwy do diety kobiety. "Candida oczyścić" dieta rzekomo leczyć infekcje drożdży poprzez wyeliminowanie cukru i węglowodanów w diecie, w tym melasy, miodu, białej mąki, białego ryżu i zbóż. Istnieje wiele naturalnych lekarstw sprzedawane w Internecie, ale należy zachować ostrożność: Federalna Komisja Handlu wydała nakazy wobec licznych sprzedawców do sprzedaży lekarstw fałszywe drożdże (patrz źródła).

Co mówią eksperci

Jeśli chcesz, aby skutecznie leczyć swoje drożdże, najlepiej, aby uniknąć leczenia lub lekarstwa, które nie ma pieczęć US Food & Drug Administration w homologacji. Zgodnie z Mayo Clinic, naturalne leczy infekcje drożdżowe, który ma niewielką ilość wiarygodności jest metoda z użyciem czopków dopochwowych, zawierających L. acidophilus, która zmniejsza objawy infekcji drożdży. Jednak badania przeprowadzone na spożyciu L. acidophilus, - niesłodzone jogurty - pokazał, że nie zapobiec lub wyleczyć infekcje drożdży.

Jak Mayo Clinic wskazuje sukces przy użyciu środków domu ma tylko niepotwierdzonych wsparcia. Naturalne leki nie są poparte badaniami naukowymi. Eksperci ostrzegają, Mayo Clinic także kobiety przeciwko Candida oczyścić diety, ponieważ nie ma żadnych badań, aby udowodnić, że Candida albicans w organizmie powoduje żadnych innych objawów ani dolegliwości, ani też, że dieta wpływa na liczbę Candida w organizmie.

Pewnie Cure

Jeśli chcesz się upewnić remedium dla drożdże, to najlepiej, aby uniknąć "chybił trafił" naturalne lekarstwa i trzymać się tego, co skutecznie je traktuje: FDA przeciwgrzybicze kremy lub czopki, takie jak mikonazol, klotrimazol i tiokonazol. Są przejść przez markami Monistate, gyne-Lotrimin i Vagistat w swojej aptece. Lekarz może również przepisać leki doustne nazwie Diflucan wyleczyć drożdże.

Istnieje wiele korzyści z zakupem leczenia w celu leczenia drożdże over-the-counter. Są tanie, prace szybko i nie wymagają wizyty u lekarza. Jednakże, jeżeli jest to pierwszy raz, nie możesz się objawy drożdże (pochwy swędzenie, pieczenie i rozładowania), należy zapoznać się z lekarzem opieki zdrowotnej przed jej leczenia. Jeśli nie masz drożdże, leczeniu objawów ze leki przeciwgrzybicze lub domu środków może prowadzić do powikłań zdrowotnych.