adcov.com

Czego unikać w Lower trójglicerydów?

Triglicerydy stanowią struktury chemicznej tłuszczów w organizmie, a także żywności; w krwi tworzą lipidów w osoczu. Żywności, które nie są wykorzystywane od razu przez tkanki jest w trójglicerydy, przeniesiono do komórek i przechowywano w tłuszczu. Hormony uwolnienia tych komórek tłuszczu między posiłkami, gdy organizm potrzebuje dodatkowej energii. Podwyższone stężenie triglicerydów może narazić Cię na ryzyko choroby wieńcowej, cukrzycy i innych problemów zdrowotnych. Unikanie niektórych pokarmów i tworzenia prostych zmian w stylu życia może zmniejszyć lub zapobiec --- --- wysoki poziom trójglicerydów.

Rzeczy, których należy unikać

Należy unikać spożywania alkoholu regularnie, jak alkohol może podnieść poziom trójglicerydów znacznie tylko z małą ilością konsumpcji, zgodnie z American Heart Association.

Wielonienasycone i jednonienasycone zastępcze oleje do olejów palmowego, kokosowego, masła kakaowego i palmowego. Podczas gotowania w domu nie używać smalcu, masła i uwodornione skrótów. Można znaleźć maślany margaryny i spready degustacja wykonanych z obu olejów wielonienasyconych i jednonienasyconych, ale ogranicza ich stosowanie. Użyj zdrowe dla serca olejów, w tym oliwek, kukurydza, orzeszki ziemne, rzepak, szafran i sezamowy. Żywność bogata w naturalne tłuszcze wielonienasycone i jednonienasycone kwasy obejmują awokado, nasiona i orzechy --- ale znowu jeść je z umiarem, gdyż są one również bogate w kalorie.

Czytać etykiety na żywności, żywienia i pakowane w puszkach. Unikaj produktów, które dopisane wysoki odsetek tłuszczów trans, cholesterolu i tłuszczów nasyconych na każdej porcji.

Jeśli masz nadwagę, stracić zbędnych kilogramów. Wyciąć pokarmy, które podnoszą poziom trójglicerydów tłuszczowych, takich jak kawałki wołowiny, mięsa obiadowe i hot-dogi, żółtka jaj, mleka, lody, frytki, pączki i ciasteczka.

Pomocne Nawyki

Spróbuj zastępując wegetariański posiłek w diecie, jeden lub dwa wieczory w tygodniu. Obejmować co najmniej dwie porcje tygodniowo omega-3 bogatych żywności, takich jak łosoś, tuńczyk biały i jeziora pstrąga.

Zawierać dużo świeżych owoców i warzyw w diecie każdego dnia, i podkreślają, całe ziarna i pokarmów bogatych w błonnik, zamiast słodkiego, przetworzonej żywności, takich jak ciastka i bułeczki cynamonowe.

Wykonywania co najmniej pięć dni w tygodniu przez co najmniej 30 minut w każdej sesji. To pomoże ci schudnąć i zwiększyć swoją energię i ogólny stan zdrowia.