adcov.com

Czas przywrócenia do Lap Band, zabiegów chirurgicznych

Zespół operacji okrążenia to skuteczne narzędzie do utraty wagi. Procedura ogranicza ilość produktów, które pacjent może zużywać w trakcie posiłku, aby pomóc w ograniczeniu kalorii i złuszczania kg. Procedura jest bezpieczna operacja i jest mniej drastyczna niż żołądka pozaustrojowego, która zmienia się układ trawienny. Twój czas powrotu z procedury zależy od postępu po operacji.

Operacja naprawy

Bezpośrednio po operacji zespołu kolanach, nie będziesz w stanie nic więcej, niż zużywa łyk płynu. Płyny nadal dzień po zabiegu, ale powinieneś być w stanie wypić trochę więcej. Personel w szpitalu zapewni Ci płynów, które mają odpowiednią ilość kalorii.

Lekarz wykonuje pięć małych nacięć, aby wykonać procedurę Lap Band z chirurgii laparoskopowej. Możesz być w stanie opuścić szpital tego samego dnia jako procedury. Pracownicy będą monitorować swoje postępy po zabiegu, aby upewnić się, że można stać i chodzić, tolerować płynów i zrozumieć swój plan zarządzania bólu.

Opieka w domu

Powinieneś być w stanie powrócić do pracy po około tygodniu od zabiegu. Monitorować, jak się czujesz do tego ustalenia. Niektórzy pacjenci mogą potrzebować trochę dłużej, aby odzyskać i inni są gotowi, aby przejść w ciągu zaledwie kilku dni. Porozmawiaj z lekarzem dni powinien wrócić do pracy.

Będziesz mógł spożywać diety płynnej na pierwszych dwóch tygodni po zabiegu tylko. Dieta powinna składać się z cieczami, takimi jak zupa bez mięsa lub warzyw, soków owocowych, odtłuszczone mleko i mrożone popsicles bez cukru.
Twoja nowa dieta przejść do różnych etapów, dopóki nie są w stanie tolerować pokarmy stałe. Przez następne dwa tygodnie po swojej diecie płynnej, można rozpocząć jedzenie pokarmów w postaci puree. Dieta na tym etapie obejmuje puree, puree ryby lub kurczaka, budyń, jogurt i puree z grochu.

Po osiągnięciu punktu pięcio- tydzień, można rozpocząć wprowadzanie miękkie pokarmy do planu posiłków. Nie należy jeść żywności, która jest zbyt trudne do żucia i połykania. Żują wszystkich miękkich produktów spożywczych, aby uniknąć nudności i ból podczas jedzenia.

Nowy Zdrowy styl życia

W szóstym tygodniu, większość pacjentów są w pełni odzyskać od zabiegu.
Dieta nie kończy się po piątym tygodniu. Do czasu osiągnięcia swój szósty tydzień z odzysku, można rozpocząć pracę na diecie, że będziesz żyć z na resztę swojego życia. Pracy z dietetykiem, aby jak najlepiej wykorzystać diety i utraty wagi.